Gå til indhold
Else Margrethe Kruse

PERSON · 4003903522

Else Margrethe Kruse

Else Margrethe Kruse er registreret i CVR med 4 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

3

Virksomheder

2

Første rolle

1978

Stamdata

NavnElse Margrethe Kruse
TypePerson
Enhedsnummer4003903522
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

6
  1. 2021
  2. 18. maj 2021for 5,3 år siden

    Fratrådte som likvidator

    TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 26. januar 2021for 5,7 år siden

    Fratrådte som direktør

    TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  4. 26. januar 2021for 5,7 år siden

    Tiltrådte som likvidator

    TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  5. 2009
  6. 20. januar 2009for 18 år siden

    Fratrådte som direktør

    TANDTEKNIKEN KALODENT ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  7. 2004
  8. 20. august 2004for 22 år siden

    Tiltrådte som direktør

    TANDTEKNIKEN KALODENT ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  9. 1978
  10. 19. december 1978for 48 år siden

    Tiltrådte som direktør

    TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS·Anpartsselskab · Ledelse

Roller over tid

3

TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS

Likvidator

TANDTEKNIKEN KALODENT ApS

Direktør

TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS

Direktør

42 år 1 mdr.
1983198919952001200720132019

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS87206610Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller3 roller

Virksomheder - tidligere roller

3
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS87206610AnpartsselskabLikvidatorLedelse
26. jan. 202118. maj 2021
3 mdr.
NORMAL
TANDTEKNIKEN KALODENT ApS28105533AnpartsselskabDirektørLedelse
20. aug. 200420. jan. 2009
4 år 5 mdr.
NORMAL
TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS87206610AnpartsselskabDirektørLedelse
19. dec. 197826. jan. 2021
42 år 1 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Else Margrethe Kruse

Hvem er Else Margrethe Kruse?

Else Margrethe Kruse er registreret i CVR som person med 4 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Else Margrethe Kruse aktiv i?

Else Margrethe Kruse har i dag aktive roller i TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS (ejer).

Ejer Else Margrethe Kruse nogen virksomheder?

Else Margrethe Kruse står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Else Margrethe Kruse været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 19. dec. 1978, altså for 47 år 9 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Else Margrethe Kruse haft tidligere?

Else Margrethe Kruse har 3 afsluttede roller i registeret, blandt andet TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS (likvidator), TANDTEKNIKEN KALODENT ApS (direktør) og TANDTEKNIKEN KALODENT. ESBJERG ApS (direktør). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Else Margrethe Kruse?

Enhedsnummeret er 4003903522. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst21. sep. 2026, 11:46
Sidst opdateret18. maj 2026, 13:10