Gå til indhold
Kaj Sejer Larsen

PERSON · 4003899369

Kaj Sejer Larsen

Gårdejer

Kaj Sejer Larsen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

1974

Stamdata

NavnKaj Sejer Larsen
TypePerson
Enhedsnummer4003899369
StillingGårdejer
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 1997
  2. 1. september 1997for 29 år siden

    Fratrådte som direktion

    ANPARTSSELSKABET KAJ SEJER LARSEN, VEDDINGE·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 1974
  4. 16. august 1974for 52 år siden

    Tiltrådte som direktion

    ANPARTSSELSKABET KAJ SEJER LARSEN, VEDDINGE·Anpartsselskab · Ledelse

Roller over tid

1

ANPARTSSELSKABET KAJ SEJER LARSEN, VEDDINGE

Direktion

23 år
197719811985198919931997
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
ANPARTSSELSKABET KAJ SEJER LARSEN, VEDDINGE49312415AnpartsselskabDirektionLedelse
16. aug. 19741. sep. 1997
23 år
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Kaj Sejer Larsen

Hvem er Kaj Sejer Larsen?

Kaj Sejer Larsen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation. Registreret stilling: Gårdejer.

Hvor længe har Kaj Sejer Larsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 16. aug. 1974, altså for 52 år 1 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Kaj Sejer Larsen haft tidligere?

Kaj Sejer Larsen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet ANPARTSSELSKABET KAJ SEJER LARSEN, VEDDINGE (direktion). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Kaj Sejer Larsen?

Enhedsnummeret er 4003899369. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst13. sep. 2026, 17:10
Sidst opdateret14. feb. 2019, 16:05