Gå til indhold
Lars Thomas

PERSON · 4003832414

Lars Thomas

Solrød Strand

Lars Thomas er registreret i CVR med 5 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive roller. Aktiv bl.a. i LT REVIEW ApS, LT REVIEW ApS, LT REVIEW ApS.

Aktive roller

4

Tidligere roller

1

Virksomheder

2

Første rolle

1998

Stamdata

NavnLars Thomas
TypePerson
Enhedsnummer4003832414
By2680 Solrød Strand
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

5
  1. 2012
  2. 30. august 2012for 14 år siden

    Fratrådte som bestyrelse

    FRANK MØLLER A/S REGISTRERET REVISORER FRR·Aktieselskab · Ledelse

  3. 2010
  4. 30. september 2010for 16 år siden

    Tiltrådte som leder

    LT REVIEW ApS·Anpartsselskab · Hvidvask

  5. 30. september 2010for 16 år siden

    Tiltrådte som reel ejer

    LT REVIEW ApS·Anpartsselskab · Hvidvask

  6. 1998
  7. 30. november 1998for 28 år siden

    Tiltrådte som bestyrelse

    FRANK MØLLER A/S REGISTRERET REVISORER FRR·Aktieselskab · Ledelse

  8. 23. november 1998for 28 år siden

    Tiltrådte som direktør

    LT REVIEW ApS·Anpartsselskab · Ledelse

Roller over tid

4

LT REVIEW ApS

Reel ejer

15 år 11 mdr.

LT REVIEW ApS

Leder

15 år 11 mdr.

LT REVIEW ApS

Direktør

27 år 9 mdr.

FRANK MØLLER A/S REGISTRERET REVISORER FRR

Bestyrelse

13 år 9 mdr.
2001200520092013201720212025

Virksomheder - aktuelle roller

4
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
LT REVIEW ApS20888377AnpartsselskabReel ejerHvidvask
30. sep. 2010nu
15 år 11 mdr.
NORMAL
LT REVIEW ApS20888377AnpartsselskabLederHvidvask
30. sep. 2010nu
15 år 11 mdr.
NORMAL
LT REVIEW ApS20888377AnpartsselskabDirektørLedelse
23. nov. 1998nu
27 år 9 mdr.
NORMAL
LT REVIEW ApS20888377Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
FRANK MØLLER A/S REGISTRERET REVISORER FRR21295809AktieselskabBestyrelseLedelse
30. nov. 199830. aug. 2012
13 år 9 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om Lars Thomas

Hvem er Lars Thomas?

Lars Thomas er registreret i CVR som person med 5 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive.

Hvilke virksomheder er Lars Thomas aktiv i?

Lars Thomas har i dag aktive roller i LT REVIEW ApS (reel ejer), LT REVIEW ApS (leder), LT REVIEW ApS (direktør) og LT REVIEW ApS (ejer).

Er Lars Thomas direktør i nogen virksomheder?

Ja. Lars Thomas er registreret i direktionen i LT REVIEW ApS.

Ejer Lars Thomas nogen virksomheder?

Lars Thomas står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i LT REVIEW ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Lars Thomas været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 23. nov. 1998, altså for 27 år 9 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Lars Thomas haft tidligere?

Lars Thomas har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet FRANK MØLLER A/S REGISTRERET REVISORER FRR (bestyrelse). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Lars Thomas registreret?

Lars Thomas har adresse i Solrød Strand i SOLRØD Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Lars Thomas?

Enhedsnummeret er 4003832414. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst11. sep. 2026, 21:27
Sidst opdateret2. jun. 2025, 15:13