Gå til indhold
Klaus Kaad

PERSON · 4000783892

Klaus Kaad

Augustenborg

Klaus Kaad er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i KK Flisservice v/ Klaus Kaad.

Aktive roller

1

Tidligere roller

0

Virksomheder

1

Første rolle

2014

Stamdata

NavnKlaus Kaad
TypePerson
Enhedsnummer4000783892
By6440 Augustenborg
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

1
  1. 2014
  2. 1. april 2014for 12 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    KK Flisservice v/ Klaus Kaad·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

KK Flisservice v/ Klaus Kaad

Interessenter

12 år 5 mdr.
2015201720192021202320252027

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
KK Flisservice v/ Klaus Kaad35708561EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. apr. 2014nu
12 år 5 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Klaus Kaad

Hvem er Klaus Kaad?

Klaus Kaad er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Klaus Kaad aktiv i?

Klaus Kaad har i dag aktive roller i KK Flisservice v/ Klaus Kaad (interessenter).

Ejer Klaus Kaad nogen virksomheder?

Klaus Kaad står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i KK Flisservice v/ Klaus Kaad. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Klaus Kaad været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. apr. 2014, altså for 12 år 5 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Klaus Kaad registreret?

Klaus Kaad har adresse i Augustenborg i SØNDERBORG Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Klaus Kaad?

Enhedsnummeret er 4000783892. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst9. sep. 2026, 21:46
Sidst opdateret6. maj 2023, 08:34