Gå til indhold
Rasmus Greve Nygaard

PERSON · 4000739500

Rasmus Greve Nygaard

Ærøskøbing

Rasmus Greve Nygaard er registreret i CVR med 4 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive roller. Aktiv bl.a. i Ærø Beton ApS, Ærø Beton ApS, Murermester Rasmus Greve Nygaard.

Aktive roller

4

Tidligere roller

0

Virksomheder

2

Første rolle

2012

Stamdata

NavnRasmus Greve Nygaard
TypePerson
Enhedsnummer4000739500
By5970 Ærøskøbing
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

3
  1. 2022
  2. 2. juni 2022for 4,3 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Ærø Beton ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 2. juni 2022for 4,3 år siden

    Stiftede virksomheden

    Ærø Beton ApS·Anpartsselskab · Stifter

  4. 2012
  5. 20. september 2012for 14 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Murermester Rasmus Greve Nygaard·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

3

Ærø Beton ApS

Stiftere

4 år 3 mdr.

Ærø Beton ApS

Direktør

4 år 3 mdr.

Murermester Rasmus Greve Nygaard

Interessenter

14 år
2014201620182020202220242026

Virksomheder - aktuelle roller

4
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Ærø Beton ApS43307509AnpartsselskabStiftereStifter
2. jun. 2022nu
4 år 3 mdr.
NORMAL
Ærø Beton ApS43307509AnpartsselskabDirektørLedelse
2. jun. 2022nu
4 år 3 mdr.
NORMAL
Murermester Rasmus Greve Nygaard34279578EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
20. sep. 2012nu
14 år
Ærø Beton ApS43307509Anpartsselskab-Ejer-NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Rasmus Greve Nygaard

Hvem er Rasmus Greve Nygaard?

Rasmus Greve Nygaard er registreret i CVR som person med 4 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive.

Hvilke virksomheder er Rasmus Greve Nygaard aktiv i?

Rasmus Greve Nygaard har i dag aktive roller i Ærø Beton ApS (stiftere), Ærø Beton ApS (direktør), Murermester Rasmus Greve Nygaard (interessenter) og Ærø Beton ApS (ejer).

Er Rasmus Greve Nygaard direktør i nogen virksomheder?

Ja. Rasmus Greve Nygaard er registreret i direktionen i Ærø Beton ApS.

Ejer Rasmus Greve Nygaard nogen virksomheder?

Rasmus Greve Nygaard står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Murermester Rasmus Greve Nygaard og Ærø Beton ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Rasmus Greve Nygaard været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 20. sep. 2012, altså for 14 år siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Rasmus Greve Nygaard registreret?

Rasmus Greve Nygaard har adresse i Ærøskøbing i ÆRØ Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Rasmus Greve Nygaard?

Enhedsnummeret er 4000739500. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst7. sep. 2026, 00:37
Sidst opdateret23. maj 2025, 11:39