Gå til indhold
Marko Fribert

PERSON · 4000732384

Marko Fribert

Vordingborg

Marko Fribert er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i MARJATTAHJEMMENES STØTTEFOND.

Aktive roller

1

Tidligere roller

1

Virksomheder

2

Første rolle

2012

Stamdata

NavnMarko Fribert
TypePerson
Enhedsnummer4000732384
By4760 Vordingborg
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

3
  1. 2017
  2. 29. april 2017for 9,4 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    MARJATTAHJEMMENES STØTTEFOND·Erhvervsdrivende fond · Ledelse

  3. 2013
  4. 28. september 2013for 13 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Nyemalje v/Marko Fribert·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  5. 2012
  6. 1. juli 2012for 14 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Nyemalje v/Marko Fribert·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

2

MARJATTAHJEMMENES STØTTEFOND

Bestyrelsesmedlem

9 år 4 mdr.

Nyemalje v/Marko Fribert

Interessenter

20132015201720192021202320252027

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
MARJATTAHJEMMENES STØTTEFOND35388753Erhvervsdrivende fondBestyrelsesmedlemLedelse
29. apr. 2017nu
9 år 4 mdr.
NORMAL
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Nyemalje v/Marko Fribert34509212EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jul. 201228. sep. 2013
1 år 2 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Marko Fribert

Hvem er Marko Fribert?

Marko Fribert er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Marko Fribert aktiv i?

Marko Fribert har i dag aktive roller i MARJATTAHJEMMENES STØTTEFOND (bestyrelsesmedlem).

Hvor længe har Marko Fribert været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jul. 2012, altså for 14 år 2 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Marko Fribert haft tidligere?

Marko Fribert har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet Nyemalje v/Marko Fribert (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Marko Fribert registreret?

Marko Fribert har adresse i Vordingborg i VORDINGBORG Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Marko Fribert?

Enhedsnummeret er 4000732384. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst16. sep. 2026, 17:19
Sidst opdateret2. dec. 2024, 13:42