Gå til indhold
Rasmus Bøje Pedersen

PERSON · 4000716372

Rasmus Bøje Pedersen

Ørsted

Rasmus Bøje Pedersen er registreret i CVR med 4 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive roller. Aktiv bl.a. i RBP 2014 HOLDING ApS, Rasmus Pedersen, ENTREPRENØRFIRMAET ERIK PEDERSEN A/S.

Aktive roller

4

Tidligere roller

0

Virksomheder

3

Første rolle

2005

Stamdata

NavnRasmus Bøje Pedersen
TypePerson
Enhedsnummer4000716372
By8950 Ørsted
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

3
  1. 2014
  2. 18. september 2014for 12 år siden

    Tiltrådte som direktør

    RBP 2014 HOLDING ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 2011
  4. 1. november 2011for 15 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Rasmus Pedersen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  5. 2005
  6. 26. juni 2005for 21 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    ENTREPRENØRFIRMAET ERIK PEDERSEN A/S·Aktieselskab · Ledelse

Roller over tid

3

RBP 2014 HOLDING ApS

Direktør

12 år

Rasmus Pedersen

Interessenter

14 år 10 mdr.

ENTREPRENØRFIRMAET ERIK PEDERSEN A/S

Bestyrelsesmedlem

21 år 2 mdr.
2007201020132016201920222025

Virksomheder - aktuelle roller

4
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
RBP 2014 HOLDING ApS36425466AnpartsselskabDirektørLedelse
18. sep. 2014nu
12 år
NORMAL
Rasmus Pedersen34027544EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. nov. 2011nu
14 år 10 mdr.
ENTREPRENØRFIRMAET ERIK PEDERSEN A/S28890656AktieselskabBestyrelsesmedlemLedelse
26. jun. 2005nu
21 år 2 mdr.
NORMAL
RBP 2014 HOLDING ApS36425466Anpartsselskab-Ejer-NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om Rasmus Bøje Pedersen

Hvem er Rasmus Bøje Pedersen?

Rasmus Bøje Pedersen er registreret i CVR som person med 4 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive.

Hvilke virksomheder er Rasmus Bøje Pedersen aktiv i?

Rasmus Bøje Pedersen har i dag aktive roller i RBP 2014 HOLDING ApS (direktør), Rasmus Pedersen (interessenter), ENTREPRENØRFIRMAET ERIK PEDERSEN A/S (bestyrelsesmedlem) og RBP 2014 HOLDING ApS (ejer).

Er Rasmus Bøje Pedersen direktør i nogen virksomheder?

Ja. Rasmus Bøje Pedersen er registreret i direktionen i RBP 2014 HOLDING ApS.

Sidder Rasmus Bøje Pedersen i nogen bestyrelser?

Rasmus Bøje Pedersen har 1 aktiv bestyrelsespost: ENTREPRENØRFIRMAET ERIK PEDERSEN A/S (bestyrelsesmedlem).

Ejer Rasmus Bøje Pedersen nogen virksomheder?

Rasmus Bøje Pedersen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Rasmus Pedersen og RBP 2014 HOLDING ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Rasmus Bøje Pedersen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 26. jun. 2005, altså for 21 år 2 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Rasmus Bøje Pedersen registreret?

Rasmus Bøje Pedersen har adresse i Ørsted i NORDDJURS Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Rasmus Bøje Pedersen?

Enhedsnummeret er 4000716372. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst6. sep. 2026, 18:53
Sidst opdateret21. maj 2025, 03:27