Gå til indhold
Randi Valborg Dyrnesli

PERSON · 4000661935

Randi Valborg Dyrnesli

Randi Valborg Dyrnesli er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

2

Virksomheder

2

Første rolle

2009

Stamdata

NavnRandi Valborg Dyrnesli
TypePerson
Enhedsnummer4000661935
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2012
  2. 30. november 2012for 14 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Autismecentrum Aalborg I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 2010
  4. 31. januar 2010for 17 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Autismecentrum Aalborg·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  5. 2009
  6. 1. juli 2009for 17 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Autismecentrum Aalborg I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  7. 1. juli 2009for 17 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Autismecentrum Aalborg·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

2

Autismecentrum Aalborg I/S

Interessenter

3 år 4 mdr.

Autismecentrum Aalborg

Interessenter

6 mdr.
2010201120122013
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Autismecentrum Aalborg I/S32382746InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jul. 200930. nov. 2012
3 år 4 mdr.
Autismecentrum Aalborg32397832InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jul. 200931. jan. 2010
6 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Randi Valborg Dyrnesli

Hvem er Randi Valborg Dyrnesli?

Randi Valborg Dyrnesli er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer.

Hvor længe har Randi Valborg Dyrnesli været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jul. 2009, altså for 17 år 2 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Randi Valborg Dyrnesli haft tidligere?

Randi Valborg Dyrnesli har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet Autismecentrum Aalborg I/S (interessenter) og Autismecentrum Aalborg (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Randi Valborg Dyrnesli?

Enhedsnummeret er 4000661935. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst22. sep. 2026, 06:56
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47