Gå til indhold
Tina Sindberg Nielsen

PERSON · 4000627698

Tina Sindberg Nielsen

Odder

Tina Sindberg Nielsen er registreret i CVR med 5 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive roller. Aktiv bl.a. i Pandekagebilen v/Tina Sindberg Nielsen, Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS.

Aktive roller

2

Tidligere roller

3

Virksomheder

3

Første rolle

2008

Stamdata

NavnTina Sindberg Nielsen
TypePerson
Enhedsnummer4000627698
By8300 Odder
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

7
  1. 2021
  2. 27. januar 2021for 5,7 år siden

    Fratrådte som direktør

    Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 27. januar 2021for 5,7 år siden

    Fratrådte som direktør

    Pandekagestedet Juelsminde ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  4. 27. januar 2021for 5,7 år siden

    Fratrådte som stiftere

    Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS·Anpartsselskab · Stifter

  5. 2018
  6. 5. januar 2018for 8,7 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  7. 5. januar 2018for 8,7 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Pandekagestedet Juelsminde ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  8. 5. januar 2018for 8,7 år siden

    Stiftede virksomheden

    Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS·Anpartsselskab · Stifter

  9. 2008
  10. 1. juni 2008for 18 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Pandekagebilen v/Tina Sindberg Nielsen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

4

Pandekagebilen v/Tina Sindberg Nielsen

Interessenter

18 år 3 mdr.

Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS

Stiftere

3 år

Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS

Direktør

3 år

Pandekagestedet Juelsminde ApS

Direktør

3 år
201020132016201920222025

Virksomheder - aktuelle roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Pandekagebilen v/Tina Sindberg Nielsen31460743EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jun. 2008nu
18 år 3 mdr.
Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS39216647Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller3 roller

Virksomheder - tidligere roller

3
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS39216647AnpartsselskabStiftereStifter
5. jan. 201827. jan. 2021
3 år
NORMAL
Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS39216647AnpartsselskabDirektørLedelse
5. jan. 201827. jan. 2021
3 år
NORMAL
Pandekagestedet Juelsminde ApS39222752AnpartsselskabDirektørLedelse
5. jan. 201827. jan. 2021
3 år
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Tina Sindberg Nielsen

Hvem er Tina Sindberg Nielsen?

Tina Sindberg Nielsen er registreret i CVR som person med 5 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive.

Hvilke virksomheder er Tina Sindberg Nielsen aktiv i?

Tina Sindberg Nielsen har i dag aktive roller i Pandekagebilen v/Tina Sindberg Nielsen (interessenter) og Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS (ejer).

Ejer Tina Sindberg Nielsen nogen virksomheder?

Tina Sindberg Nielsen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Pandekagebilen v/Tina Sindberg Nielsen og Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Tina Sindberg Nielsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jun. 2008, altså for 18 år 3 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Tina Sindberg Nielsen haft tidligere?

Tina Sindberg Nielsen har 3 afsluttede roller i registeret, blandt andet Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS (stiftere), Holdingselskabet Pandekagesteder i Danmark ApS (direktør) og Pandekagestedet Juelsminde ApS (direktør). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Tina Sindberg Nielsen registreret?

Tina Sindberg Nielsen har adresse i Odder i ODDER Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Tina Sindberg Nielsen?

Enhedsnummeret er 4000627698. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst20. sep. 2026, 11:50
Sidst opdateret27. aug. 2024, 00:52