Gå til indhold
Stine Svarre Gaardhøj

PERSON · 4000613624

Stine Svarre Gaardhøj

Stine Svarre Gaardhøj er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

2008

Stamdata

NavnStine Svarre Gaardhøj
TypePerson
Enhedsnummer4000613624
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2008
  2. 29. april 2008for 18 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    CV Børnepasning I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1. januar 2008for 19 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    CV Børnepasning I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

CV Børnepasning I/S

Interessenter

3 mdr.
2008
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
CV Børnepasning I/S31100356InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jan. 200829. apr. 2008
3 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Stine Svarre Gaardhøj

Hvem er Stine Svarre Gaardhøj?

Stine Svarre Gaardhøj er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation.

Hvor længe har Stine Svarre Gaardhøj været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jan. 2008, altså for 18 år 8 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Stine Svarre Gaardhøj haft tidligere?

Stine Svarre Gaardhøj har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet CV Børnepasning I/S (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Stine Svarre Gaardhøj?

Enhedsnummeret er 4000613624. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst20. sep. 2026, 08:43
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47