Gå til indhold
Jette Nyborg Nysom

PERSON · 4000604456

Jette Nyborg Nysom

Lystrup

Jette Nyborg Nysom er registreret i CVR med 9 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive roller. Aktiv bl.a. i Elite Food ApS, Elite Food ApS, QFOOD HOLDING ApS.

Aktive roller

4

Tidligere roller

5

Virksomheder

4

Første rolle

2007

Stamdata

NavnJette Nyborg Nysom
TypePerson
Enhedsnummer4000604456
By8520 Lystrup
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

12
  1. 2023
  2. 4. oktober 2023for 3 år siden

    Tiltrådte som adm. dir.

    Elite Food ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 3. oktober 2023for 3 år siden

    Stiftede virksomheden

    Elite Food ApS·Anpartsselskab · Stifter

  4. 2021
  5. 31. marts 2021for 5,5 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Qfood v/ Jette Nyborg Nysom·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  6. 2020
  7. 2. januar 2020for 6,7 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Qfood v/ Jette Nyborg Nysom·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  8. 2017
  9. 23. oktober 2017for 8,9 år siden

    Fratrådte som stiftere

    QFOOD HOLDING ApS·Anpartsselskab · Stifter

  10. 2015
  11. 16. januar 2015for 12 år siden

    Fratrådte som direktion

    QFOOD HOLDING ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  12. 16. januar 2015for 12 år siden

    Fratrådte som direktion

    QFOOD ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  13. 2007
  14. 3. oktober 2007for 19 år siden

    Tiltrådte som direktion

    QFOOD HOLDING ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  15. 3. oktober 2007for 19 år siden

    Tiltrådte som direktion

    QFOOD ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  16. 3. oktober 2007for 19 år siden

    Stiftede virksomheden

    QFOOD HOLDING ApS·Anpartsselskab · Stifter

  17. 30. september 2007for 19 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Qfood v/ Jette Nyborg Nysom·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  18. 1. september 2007for 19 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Qfood v/ Jette Nyborg Nysom·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

7

Elite Food ApS

Adm. dir.

2 år 11 mdr.

Elite Food ApS

Stiftere

2 år 11 mdr.

Qfood v/ Jette Nyborg Nysom

Interessenter

QFOOD HOLDING ApS

Stiftere

10 år

QFOOD HOLDING ApS

Direktion

7 år 3 mdr.

QFOOD ApS

Direktion

7 år 3 mdr.

Qfood v/ Jette Nyborg Nysom

Interessenter

2009201220152018202120242027

Virksomheder - aktuelle roller

4
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Elite Food ApS44346362AnpartsselskabAdm. dir.Ledelse
4. okt. 2023nu
2 år 11 mdr.
NORMAL
Elite Food ApS44346362AnpartsselskabStiftereStifter
3. okt. 2023nu
2 år 11 mdr.
NORMAL
QFOOD HOLDING ApS30901681Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Elite Food ApS44346362Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller5 roller

Virksomheder - tidligere roller

5
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Qfood v/ Jette Nyborg Nysom30758021EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
2. jan. 202031. mar. 2021
1 år 2 mdr.
QFOOD HOLDING ApS30901681AnpartsselskabStiftereStifter
3. okt. 200723. okt. 2017
10 år
NORMAL
QFOOD HOLDING ApS30901681AnpartsselskabDirektionLedelse
3. okt. 200716. jan. 2015
7 år 3 mdr.
NORMAL
QFOOD ApS30902319AnpartsselskabDirektionLedelse
3. okt. 200716. jan. 2015
7 år 3 mdr.
NORMAL
Qfood v/ Jette Nyborg Nysom30758021EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. sep. 200730. sep. 2007
29 dage

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om Jette Nyborg Nysom

Hvem er Jette Nyborg Nysom?

Jette Nyborg Nysom er registreret i CVR som person med 9 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive.

Hvilke virksomheder er Jette Nyborg Nysom aktiv i?

Jette Nyborg Nysom har i dag aktive roller i Elite Food ApS (adm. dir.), Elite Food ApS (stiftere), QFOOD HOLDING ApS (ejer) og Elite Food ApS (ejer).

Er Jette Nyborg Nysom direktør i nogen virksomheder?

Ja. Jette Nyborg Nysom er registreret i direktionen i Elite Food ApS.

Ejer Jette Nyborg Nysom nogen virksomheder?

Jette Nyborg Nysom står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i QFOOD HOLDING ApS og Elite Food ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Jette Nyborg Nysom været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. sep. 2007, altså for 19 år siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Jette Nyborg Nysom haft tidligere?

Jette Nyborg Nysom har 5 afsluttede roller i registeret, blandt andet Qfood v/ Jette Nyborg Nysom (interessenter), QFOOD HOLDING ApS (stiftere), QFOOD HOLDING ApS (direktion) og QFOOD ApS (direktion) (samt 1 anden). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Jette Nyborg Nysom registreret?

Jette Nyborg Nysom har adresse i Lystrup i AARHUS Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Jette Nyborg Nysom?

Enhedsnummeret er 4000604456. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst16. sep. 2026, 08:56
Sidst opdateret12. apr. 2025, 12:07