Gå til indhold
Mikkel Højgård

PERSON · 4000589278

Mikkel Højgård

Engesvang

Mikkel Højgård er registreret i CVR med 5 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i Mikkel Højgård Holding ApS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

4

Virksomheder

3

Første rolle

2007

Stamdata

NavnMikkel Højgård
TypePerson
Enhedsnummer4000589278
By7442 Engesvang
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

8
  1. 2023
  2. 1. februar 2023for 3,6 år siden

    Fratrådte som direktør

    Hoii Living ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 31. januar 2023for 3,6 år siden

    Fratrådte som direktør

    Mikkel Højgård Holding ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  4. 31. januar 2023for 3,6 år siden

    Fratrådte som stiftere

    Mikkel Højgård Holding ApS·Anpartsselskab · Stifter

  5. 2021
  6. 9. juni 2021for 5,3 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Mikkel Højgård Holding ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  7. 9. juni 2021for 5,3 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Hoii Living ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  8. 9. juni 2021for 5,3 år siden

    Stiftede virksomheden

    Mikkel Højgård Holding ApS·Anpartsselskab · Stifter

  9. 2007
  10. 31. december 2007for 19 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    SITELIFE I/S v/Morten Hyldgaard, Jakob H. Kristensen & Mikkel H. Christensen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  11. 1. april 2007for 19 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    SITELIFE I/S v/Morten Hyldgaard, Jakob H. Kristensen & Mikkel H. Christensen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

4

Mikkel Højgård Holding ApS

Stiftere

Mikkel Højgård Holding ApS

Direktør

Hoii Living ApS

Direktør

SITELIFE I/S v/Morten Hyldgaard, Jakob H. Kristensen & Mikkel H. Christensen

Interessenter

20092012201520182021

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Mikkel Højgård Holding ApS42450987Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller4 roller

Virksomheder - tidligere roller

4
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Mikkel Højgård Holding ApS42450987AnpartsselskabStiftereStifter
9. jun. 202131. jan. 2023
1 år 7 mdr.
NORMAL
Mikkel Højgård Holding ApS42450987AnpartsselskabDirektørLedelse
9. jun. 202131. jan. 2023
1 år 7 mdr.
NORMAL
Hoii Living ApS42451290AnpartsselskabDirektørLedelse
9. jun. 20211. feb. 2023
1 år 7 mdr.
NORMAL
SITELIFE I/S v/Morten Hyldgaard, Jakob H. Kristensen & Mikkel H. Christensen30336615InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. apr. 200731. dec. 2007
8 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Mikkel Højgård

Hvem er Mikkel Højgård?

Mikkel Højgård er registreret i CVR som person med 5 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Mikkel Højgård aktiv i?

Mikkel Højgård har i dag aktive roller i Mikkel Højgård Holding ApS (ejer).

Ejer Mikkel Højgård nogen virksomheder?

Mikkel Højgård står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Mikkel Højgård Holding ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Mikkel Højgård været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. apr. 2007, altså for 19 år 5 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Mikkel Højgård haft tidligere?

Mikkel Højgård har 4 afsluttede roller i registeret, blandt andet Mikkel Højgård Holding ApS (stiftere), Mikkel Højgård Holding ApS (direktør), Hoii Living ApS (direktør) og SITELIFE I/S v/Morten Hyldgaard, Jakob H. Kristensen & Mikkel H. Christensen (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Mikkel Højgård registreret?

Mikkel Højgård har adresse i Engesvang i IKAST-BRANDE Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Mikkel Højgård?

Enhedsnummeret er 4000589278. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst14. sep. 2026, 03:23
Sidst opdateret4. jul. 2023, 00:19