Gå til indhold
Khaled Ghali

PERSON · 4000563617

Khaled Ghali

Khaled Ghali er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

2006

Stamdata

NavnKhaled Ghali
TypePerson
Enhedsnummer4000563617
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2007
  2. 27. november 2007for 19 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    K.G.Service v/Khaled Ghali·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 2006
  4. 1. juli 2006for 20 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    K.G.Service v/Khaled Ghali·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

K.G.Service v/Khaled Ghali

Interessenter

1 år 4 mdr.
2007
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
K.G.Service v/Khaled Ghali29577102EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jul. 200627. nov. 2007
1 år 4 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Khaled Ghali

Hvem er Khaled Ghali?

Khaled Ghali er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation.

Hvor længe har Khaled Ghali været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jul. 2006, altså for 20 år 2 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Khaled Ghali haft tidligere?

Khaled Ghali har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet K.G.Service v/Khaled Ghali (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Khaled Ghali?

Enhedsnummeret er 4000563617. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst7. sep. 2026, 04:22
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47