Gå til indhold
Jakob Fosnæs

PERSON · 4000539865

Jakob Fosnæs

Jakob Fosnæs er registreret i CVR med 6 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i JUHLS IVS UNDER STIFTELSE.

Aktive roller

1

Tidligere roller

5

Virksomheder

4

Første rolle

2005

Stamdata

NavnJakob Fosnæs
TypePerson
Enhedsnummer4000539865
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

10
  1. 2019
  2. 13. maj 2019for 7,4 år siden

    Fratrådte som stiftere

    JUHLS IVS UNDER STIFTELSE·Enhed under oprettelse i Erhvervsstyrelsen · Stifter

  3. 7. april 2019for 7,5 år siden

    Fratrådte som direktør

    JUHLS IVS UNDER STIFTELSE·Enhed under oprettelse i Erhvervsstyrelsen · Ledelse

  4. 2014
  5. 6. august 2014for 12 år siden

    Tiltrådte som direktør

    JUHLS IVS UNDER STIFTELSE·Enhed under oprettelse i Erhvervsstyrelsen · Ledelse

  6. 6. august 2014for 12 år siden

    Stiftede virksomheden

    JUHLS IVS UNDER STIFTELSE·Enhed under oprettelse i Erhvervsstyrelsen · Stifter

  7. 2013
  8. 7. marts 2013for 14 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Jyske Gardiner v/Jokob Fosnæs·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  9. 2006
  10. 1. april 2006for 20 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Jyske Gardiner v/Jokob Fosnæs·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  11. 31. marts 2006for 20 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Sunfree I/S v/Jakob Fosnæs og Rene A Nielsen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  12. 9. januar 2006for 21 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Jyske Gardiner v/J Fosnæs & Rene Nielsen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  13. 2005
  14. 1. december 2005for 21 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Jyske Gardiner v/J Fosnæs & Rene Nielsen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  15. 1. december 2005for 21 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Sunfree I/S v/Jakob Fosnæs og Rene A Nielsen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

5

JUHLS IVS UNDER STIFTELSE

Stiftere

4 år 9 mdr.

JUHLS IVS UNDER STIFTELSE

Direktør

4 år 8 mdr.

Jyske Gardiner v/Jokob Fosnæs

Interessenter

6 år 11 mdr.

Jyske Gardiner v/J Fosnæs & Rene Nielsen

Interessenter

Sunfree I/S v/Jakob Fosnæs og Rene A Nielsen

Interessenter

2007200920112013201520172019

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
JUHLS IVS UNDER STIFTELSE36059885Enhed under oprettelse i Erhvervsstyrelsen-Ejer-NORMAL
Tidligere roller5 roller

Virksomheder - tidligere roller

5
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
JUHLS IVS UNDER STIFTELSE36059885Enhed under oprettelse i ErhvervsstyrelsenStiftereStifter
6. aug. 201413. maj 2019
4 år 9 mdr.
NORMAL
JUHLS IVS UNDER STIFTELSE36059885Enhed under oprettelse i ErhvervsstyrelsenDirektørLedelse
6. aug. 20147. apr. 2019
4 år 8 mdr.
NORMAL
Jyske Gardiner v/Jokob Fosnæs29352143EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. apr. 20067. mar. 2013
6 år 11 mdr.
Jyske Gardiner v/J Fosnæs & Rene Nielsen28961928InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. dec. 20059. jan. 2006
1 mdr.
Sunfree I/S v/Jakob Fosnæs og Rene A Nielsen28996667InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. dec. 200531. mar. 2006
3 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Jakob Fosnæs

Hvem er Jakob Fosnæs?

Jakob Fosnæs er registreret i CVR som person med 6 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Jakob Fosnæs aktiv i?

Jakob Fosnæs har i dag aktive roller i JUHLS IVS UNDER STIFTELSE (ejer).

Ejer Jakob Fosnæs nogen virksomheder?

Jakob Fosnæs står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i JUHLS IVS UNDER STIFTELSE. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Jakob Fosnæs været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. dec. 2005, altså for 20 år 9 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Jakob Fosnæs haft tidligere?

Jakob Fosnæs har 5 afsluttede roller i registeret, blandt andet JUHLS IVS UNDER STIFTELSE (stiftere), JUHLS IVS UNDER STIFTELSE (direktør), Jyske Gardiner v/Jokob Fosnæs (interessenter) og Jyske Gardiner v/J Fosnæs & Rene Nielsen (interessenter) (samt 1 anden). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Jakob Fosnæs?

Enhedsnummeret er 4000539865. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst20. sep. 2026, 15:23
Sidst opdateret7. apr. 2024, 13:10