Gå til indhold
Jens-Christian Fatzbinder

PERSON · 4000530570

Jens-Christian Fatzbinder

Jens-Christian Fatzbinder er registreret i CVR med 3 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

3

Virksomheder

2

Første rolle

2005

Stamdata

NavnJens-Christian Fatzbinder
TypePerson
Enhedsnummer4000530570
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

6
  1. 2008
  2. 7. november 2008for 18 år siden

    Fratrådte som bestyrelse

    ANPARTSSELSKABET BJP AF 8. JULI 1985·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 7. november 2008for 18 år siden

    Fratrådte som direktion

    ANPARTSSELSKABET BJP AF 8. JULI 1985·Anpartsselskab · Ledelse

  4. 2005
  5. 1. juli 2005for 21 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Marielyst Bodega v/Jens-Christian Fatzbinder·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  6. 22. juni 2005for 21 år siden

    Tiltrådte som bestyrelse

    ANPARTSSELSKABET BJP AF 8. JULI 1985·Anpartsselskab · Ledelse

  7. 22. juni 2005for 21 år siden

    Tiltrådte som direktion

    ANPARTSSELSKABET BJP AF 8. JULI 1985·Anpartsselskab · Ledelse

  8. 1. juni 2005for 21 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Marielyst Bodega v/Jens-Christian Fatzbinder·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

3

ANPARTSSELSKABET BJP AF 8. JULI 1985

Bestyrelse

3 år 4 mdr.

ANPARTSSELSKABET BJP AF 8. JULI 1985

Direktion

3 år 4 mdr.

Marielyst Bodega v/Jens-Christian Fatzbinder

Interessenter

200620072008
Tidligere roller3 roller

Virksomheder - tidligere roller

3
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
ANPARTSSELSKABET BJP AF 8. JULI 198578888911AnpartsselskabBestyrelseLedelse
22. jun. 20057. nov. 2008
3 år 4 mdr.
NORMAL
ANPARTSSELSKABET BJP AF 8. JULI 198578888911AnpartsselskabDirektionLedelse
22. jun. 20057. nov. 2008
3 år 4 mdr.
NORMAL
Marielyst Bodega v/Jens-Christian Fatzbinder28618751EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jun. 20051. jul. 2005
1 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Jens-Christian Fatzbinder

Hvem er Jens-Christian Fatzbinder?

Jens-Christian Fatzbinder er registreret i CVR som person med 3 virksomhedsrelationer.

Hvor længe har Jens-Christian Fatzbinder været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jun. 2005, altså for 21 år 3 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Jens-Christian Fatzbinder haft tidligere?

Jens-Christian Fatzbinder har 3 afsluttede roller i registeret, blandt andet ANPARTSSELSKABET BJP AF 8. JULI 1985 (bestyrelse), ANPARTSSELSKABET BJP AF 8. JULI 1985 (direktion) og Marielyst Bodega v/Jens-Christian Fatzbinder (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Jens-Christian Fatzbinder?

Enhedsnummeret er 4000530570. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst5. sep. 2026, 08:12
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47