Gå til indhold
Rasmus Thomasen

PERSON · 4000520430

Rasmus Thomasen

Jyllinge

Rasmus Thomasen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive roller. Aktiv bl.a. i I/S Jyllinge Fiskerihavn, ThomasenByg.

Aktive roller

2

Tidligere roller

0

Virksomheder

2

Første rolle

2005

Stamdata

NavnRasmus Thomasen
TypePerson
Enhedsnummer4000520430
By4040 Jyllinge
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2025
  2. 1. januar 2025for 1,7 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    I/S Jyllinge Fiskerihavn·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 2005
  4. 8. februar 2005for 22 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    ThomasenByg·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

2

I/S Jyllinge Fiskerihavn

Interessenter

ThomasenByg

Interessenter

21 år 7 mdr.
2007201020132016201920222025

Virksomheder - aktuelle roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
I/S Jyllinge Fiskerihavn45440605InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jan. 2025nu
1 år 8 mdr.
ThomasenByg28358628EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
8. feb. 2005nu
21 år 7 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Rasmus Thomasen

Hvem er Rasmus Thomasen?

Rasmus Thomasen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive.

Hvilke virksomheder er Rasmus Thomasen aktiv i?

Rasmus Thomasen har i dag aktive roller i I/S Jyllinge Fiskerihavn (interessenter) og ThomasenByg (interessenter).

Ejer Rasmus Thomasen nogen virksomheder?

Rasmus Thomasen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i I/S Jyllinge Fiskerihavn og ThomasenByg. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Rasmus Thomasen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 8. feb. 2005, altså for 21 år 7 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvor er Rasmus Thomasen registreret?

Rasmus Thomasen har adresse i Jyllinge i ROSKILDE Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Rasmus Thomasen?

Enhedsnummeret er 4000520430. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst12. sep. 2026, 00:52
Sidst opdateret2. jun. 2025, 19:49