Gå til indhold
Chris Terndrup

PERSON · 4000519243

Chris Terndrup

Chris Terndrup er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

2005

Stamdata

NavnChris Terndrup
TypePerson
Enhedsnummer4000519243
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2005
  2. 1. december 2005for 21 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    G C M V/Gitte Sørensen/Chris Terndrup·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1. januar 2005for 22 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    G C M V/Gitte Sørensen/Chris Terndrup·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

G C M V/Gitte Sørensen/Chris Terndrup

Interessenter

11 mdr.
2005
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
G C M V/Gitte Sørensen/Chris Terndrup28268343InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jan. 20051. dec. 2005
11 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Chris Terndrup

Hvem er Chris Terndrup?

Chris Terndrup er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation.

Hvor længe har Chris Terndrup været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jan. 2005, altså for 21 år 8 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Chris Terndrup haft tidligere?

Chris Terndrup har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet G C M V/Gitte Sørensen/Chris Terndrup (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Chris Terndrup?

Enhedsnummeret er 4000519243. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst18. sep. 2026, 05:58
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47