Gå til indhold
Morten Erik Petersen

PERSON · 4000496998

Morten Erik Petersen

Morten Erik Petersen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

2

Virksomheder

2

Første rolle

2004

Stamdata

NavnMorten Erik Petersen
TypePerson
Enhedsnummer4000496998
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2012
  2. 8. maj 2012for 14 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    MEP Transport v/Morten Erik Petersen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 2006
  4. 10. september 2006for 20 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    K.M. Entreprise I/S v/ Kenneth Erik Frøsig & Morten Erik Petersen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  5. 1. juli 2006for 20 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    MEP Transport v/Morten Erik Petersen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  6. 2004
  7. 1. maj 2004for 22 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    K.M. Entreprise I/S v/ Kenneth Erik Frøsig & Morten Erik Petersen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

2

MEP Transport v/Morten Erik Petersen

Interessenter

5 år 10 mdr.

K.M. Entreprise I/S v/ Kenneth Erik Frøsig & Morten Erik Petersen

Interessenter

2 år 4 mdr.
20052006200720082009201020112012
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
MEP Transport v/Morten Erik Petersen29590478EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jul. 20068. maj 2012
5 år 10 mdr.
K.M. Entreprise I/S v/ Kenneth Erik Frøsig & Morten Erik Petersen27732577InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. maj 200410. sep. 2006
2 år 4 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Morten Erik Petersen

Hvem er Morten Erik Petersen?

Morten Erik Petersen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer.

Hvor længe har Morten Erik Petersen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. maj 2004, altså for 22 år 4 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Morten Erik Petersen haft tidligere?

Morten Erik Petersen har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet MEP Transport v/Morten Erik Petersen (interessenter) og K.M. Entreprise I/S v/ Kenneth Erik Frøsig & Morten Erik Petersen (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Morten Erik Petersen?

Enhedsnummeret er 4000496998. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst18. sep. 2026, 07:05
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47