Gå til indhold
Kent Nikolajsen

PERSON · 4000493465

Kent Nikolajsen

Randers NØ

Kent Nikolajsen er registreret i CVR med 3 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive roller. Aktiv bl.a. i HVIDT & FRIT A.M.B.A., Elektro-Nico I/S v/Rene og Kent Nicolaisen.

Aktive roller

2

Tidligere roller

1

Virksomheder

2

Første rolle

2004

Stamdata

NavnKent Nikolajsen
TypePerson
Enhedsnummer4000493465
By8930 Randers NØ
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2026
  2. 18. april 2026for 5 mdr. siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    HVIDT & FRIT A.M.B.A.·Andelsselskab (-forening) med begrænset ansvar · Ledelse

  3. 2015
  4. 2. maj 2015for 11 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    HVIDT & FRIT A.M.B.A.·Andelsselskab (-forening) med begrænset ansvar · Ledelse

  5. 2014
  6. 8. marts 2014for 13 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    HVIDT & FRIT A.M.B.A.·Andelsselskab (-forening) med begrænset ansvar · Ledelse

  7. 2004
  8. 1. januar 2004for 23 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Elektro-Nico I/S v/Rene og Kent Nicolaisen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

3

HVIDT & FRIT A.M.B.A.

Bestyrelsesmedlem

Elektro-Nico I/S v/Rene og Kent Nicolaisen

Interessenter

22 år 8 mdr.

HVIDT & FRIT A.M.B.A.

Bestyrelsesmedlem

20062009201220152018202120242027

Virksomheder - aktuelle roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
HVIDT & FRIT A.M.B.A.32884636Andelsselskab (-forening) med begrænset ansvarBestyrelsesmedlemLedelse
18. apr. 2026nu
5 mdr.
NORMAL
Elektro-Nico I/S v/Rene og Kent Nicolaisen17628178InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jan. 2004nu
22 år 8 mdr.
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
HVIDT & FRIT A.M.B.A.32884636Andelsselskab (-forening) med begrænset ansvarBestyrelsesmedlemLedelse
8. mar. 20142. maj 2015
1 år 1 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om Kent Nikolajsen

Hvem er Kent Nikolajsen?

Kent Nikolajsen er registreret i CVR som person med 3 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive.

Hvilke virksomheder er Kent Nikolajsen aktiv i?

Kent Nikolajsen har i dag aktive roller i HVIDT & FRIT A.M.B.A. (bestyrelsesmedlem) og Elektro-Nico I/S v/Rene og Kent Nicolaisen (interessenter).

Sidder Kent Nikolajsen i nogen bestyrelser?

Kent Nikolajsen har 1 aktiv bestyrelsespost: HVIDT & FRIT A.M.B.A. (bestyrelsesmedlem).

Ejer Kent Nikolajsen nogen virksomheder?

Kent Nikolajsen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Elektro-Nico I/S v/Rene og Kent Nicolaisen. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Kent Nikolajsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jan. 2004, altså for 22 år 8 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Kent Nikolajsen haft tidligere?

Kent Nikolajsen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet HVIDT & FRIT A.M.B.A. (bestyrelsesmedlem). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Kent Nikolajsen registreret?

Kent Nikolajsen har adresse i Randers NØ i RANDERS Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Kent Nikolajsen?

Enhedsnummeret er 4000493465. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst14. sep. 2026, 12:59
Sidst opdateret22. apr. 2026, 14:21