Gå til indhold
Morten Poulsen

PERSON · 4000489629

Morten Poulsen

Skoleelev

Morten Poulsen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

2004

Stamdata

NavnMorten Poulsen
TypePerson
Enhedsnummer4000489629
StillingSkoleelev
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2006
  2. 31. december 2006for 20 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    PC 500 v/ Morten Poulsen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 2004
  4. 16. februar 2004for 23 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    PC 500 v/ Morten Poulsen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

PC 500 v/ Morten Poulsen

Interessenter

2 år 10 mdr.
200520062007
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
PC 500 v/ Morten Poulsen27597963EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
16. feb. 200431. dec. 2006
2 år 10 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Morten Poulsen

Hvem er Morten Poulsen?

Morten Poulsen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation. Registreret stilling: Skoleelev.

Hvor længe har Morten Poulsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 16. feb. 2004, altså for 22 år 7 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Morten Poulsen haft tidligere?

Morten Poulsen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet PC 500 v/ Morten Poulsen (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Morten Poulsen?

Enhedsnummeret er 4000489629. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst14. sep. 2026, 06:18
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47