Gå til indhold
Henrik Egede-Lassen

PERSON · 4000446477

Henrik Egede-Lassen

Græsted

Henrik Egede-Lassen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i Zoomedia v/Henrik Egede-Lassen.

Aktive roller

1

Tidligere roller

1

Virksomheder

2

Første rolle

2002

Stamdata

NavnHenrik Egede-Lassen
TypePerson
Enhedsnummer4000446477
By3230 Græsted
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

3
  1. 2007
  2. 31. oktober 2007for 19 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    LH. Film v/ L Ostenfeldt& H Egede-Lassen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 2005
  4. 1. januar 2005for 22 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    LH. Film v/ L Ostenfeldt& H Egede-Lassen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  5. 2002
  6. 1. oktober 2002for 24 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Zoomedia v/Henrik Egede-Lassen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

2

Zoomedia v/Henrik Egede-Lassen

Interessenter

23 år 11 mdr.

LH. Film v/ L Ostenfeldt& H Egede-Lassen

Interessenter

200520092013201720212025

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Zoomedia v/Henrik Egede-Lassen26823420EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. okt. 2002nu
23 år 11 mdr.
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
LH. Film v/ L Ostenfeldt& H Egede-Lassen28205147InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jan. 200531. okt. 2007
2 år 9 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Henrik Egede-Lassen

Hvem er Henrik Egede-Lassen?

Henrik Egede-Lassen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Henrik Egede-Lassen aktiv i?

Henrik Egede-Lassen har i dag aktive roller i Zoomedia v/Henrik Egede-Lassen (interessenter).

Ejer Henrik Egede-Lassen nogen virksomheder?

Henrik Egede-Lassen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Zoomedia v/Henrik Egede-Lassen. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Henrik Egede-Lassen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. okt. 2002, altså for 23 år 11 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Henrik Egede-Lassen haft tidligere?

Henrik Egede-Lassen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet LH. Film v/ L Ostenfeldt& H Egede-Lassen (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Henrik Egede-Lassen registreret?

Henrik Egede-Lassen har adresse i Græsted i GRIBSKOV Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Henrik Egede-Lassen?

Enhedsnummeret er 4000446477. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst21. sep. 2026, 21:35
Sidst opdateret3. sep. 2026, 00:29