Gå til indhold
Betina Harreby Andersen

PERSON · 4000430299

Betina Harreby Andersen

Betina Harreby Andersen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

2

Virksomheder

2

Første rolle

2002

Stamdata

NavnBetina Harreby Andersen
TypePerson
Enhedsnummer4000430299
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2021
  2. 22. april 2021for 5,4 år siden

    Fratrådte som suppleant

    FANØ BRUGSFORENING AMBA·Andelsselskab (-forening) med begrænset ansvar · Ledelse

  3. 2019
  4. 25. april 2019for 7,4 år siden

    Tiltrådte som suppleant

    FANØ BRUGSFORENING AMBA·Andelsselskab (-forening) med begrænset ansvar · Ledelse

  5. 2006
  6. 31. december 2006for 20 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Sparmarked Betina Harreby Thomsen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  7. 2002
  8. 1. maj 2002for 24 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Sparmarked Betina Harreby Thomsen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

2

FANØ BRUGSFORENING AMBA

Suppleant

Sparmarked Betina Harreby Thomsen

Interessenter

4 år 7 mdr.
2004200720102013201620192022
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
FANØ BRUGSFORENING AMBA24544710Andelsselskab (-forening) med begrænset ansvarSuppleantLedelse
25. apr. 201922. apr. 2021
1 år 11 mdr.
NORMAL
Sparmarked Betina Harreby Thomsen26587751EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. maj 200231. dec. 2006
4 år 7 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Betina Harreby Andersen

Hvem er Betina Harreby Andersen?

Betina Harreby Andersen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer.

Hvor længe har Betina Harreby Andersen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. maj 2002, altså for 24 år 4 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Betina Harreby Andersen haft tidligere?

Betina Harreby Andersen har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet FANØ BRUGSFORENING AMBA (suppleant) og Sparmarked Betina Harreby Thomsen (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Betina Harreby Andersen?

Enhedsnummeret er 4000430299. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst16. sep. 2026, 07:02
Sidst opdateret22. apr. 2026, 13:10