Gå til indhold
Jan Hummelgaard Christensen

PERSON · 4000395596

Jan Hummelgaard Christensen

Gilleleje

Jan Hummelgaard Christensen er registreret i CVR med 7 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive roller. Aktiv bl.a. i NST Vikar ApS, NST Invest ApS, NST Invest ApS.

Aktive roller

4

Tidligere roller

3

Virksomheder

5

Første rolle

2001

Stamdata

NavnJan Hummelgaard Christensen
TypePerson
Enhedsnummer4000395596
By3250 Gilleleje
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

9
  1. 2025
  2. 31. oktober 2025for 11 mdr. siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    NST Have-Anlæg og Rengøring v/Jan Hummelgaard Christensen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 2019
  4. 18. februar 2019for 7,6 år siden

    Tiltrådte som direktør

    NST Vikar ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  5. 14. februar 2019for 7,6 år siden

    Tiltrådte som direktør

    NST Invest ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  6. 14. februar 2019for 7,6 år siden

    Stiftede virksomheden

    NST Invest ApS·Anpartsselskab · Stifter

  7. 2009
  8. 23. februar 2009for 18 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    NST Have-Anlæg og Rengøring v/Jan Hummelgaard Christensen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  9. 2007
  10. 1. august 2007for 19 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    J. J Marineservice I/S v/ John Holst Vengum og Jan Hummelgaard Christensen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  11. 1. april 2007for 19 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    J. J Marineservice I/S v/ John Holst Vengum og Jan Hummelgaard Christensen·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  12. 2005
  13. 31. august 2005for 21 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Nordkystens Swimmingpool I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  14. 2001
  15. 1. juni 2001for 25 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Nordkystens Swimmingpool I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

6

NST Vikar ApS

Direktør

7 år 7 mdr.

NST Invest ApS

Stiftere

7 år 7 mdr.

NST Invest ApS

Direktør

7 år 7 mdr.

NST Have-Anlæg og Rengøring v/Jan Hummelgaard Christensen

Interessenter

16 år 8 mdr.

J. J Marineservice I/S v/ John Holst Vengum og Jan Hummelgaard Christensen

Interessenter

Nordkystens Swimmingpool I/S

Interessenter

4 år 2 mdr.
200420082012201620202024

Virksomheder - aktuelle roller

4
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
NST Vikar ApS40274391AnpartsselskabDirektørLedelse
18. feb. 2019nu
7 år 7 mdr.
NORMAL
NST Invest ApS40268936AnpartsselskabStiftereStifter
14. feb. 2019nu
7 år 7 mdr.
NORMAL
NST Invest ApS40268936AnpartsselskabDirektørLedelse
14. feb. 2019nu
7 år 7 mdr.
NORMAL
NST Invest ApS40268936Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller3 roller

Virksomheder - tidligere roller

3
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
NST Have-Anlæg og Rengøring v/Jan Hummelgaard Christensen31966523EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
23. feb. 200931. okt. 2025
16 år 8 mdr.
J. J Marineservice I/S v/ John Holst Vengum og Jan Hummelgaard Christensen30369882InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. apr. 20071. aug. 2007
4 mdr.
Nordkystens Swimmingpool I/S26069033InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jun. 200131. aug. 2005
4 år 2 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om Jan Hummelgaard Christensen

Hvem er Jan Hummelgaard Christensen?

Jan Hummelgaard Christensen er registreret i CVR som person med 7 virksomhedsrelationer, heraf 4 aktive.

Hvilke virksomheder er Jan Hummelgaard Christensen aktiv i?

Jan Hummelgaard Christensen har i dag aktive roller i NST Vikar ApS (direktør), NST Invest ApS (stiftere), NST Invest ApS (direktør) og NST Invest ApS (ejer).

Er Jan Hummelgaard Christensen direktør i nogen virksomheder?

Ja. Jan Hummelgaard Christensen er registreret i direktionen i NST Vikar ApS og NST Invest ApS.

Ejer Jan Hummelgaard Christensen nogen virksomheder?

Jan Hummelgaard Christensen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i NST Invest ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Jan Hummelgaard Christensen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jun. 2001, altså for 25 år 3 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Jan Hummelgaard Christensen haft tidligere?

Jan Hummelgaard Christensen har 3 afsluttede roller i registeret, blandt andet NST Have-Anlæg og Rengøring v/Jan Hummelgaard Christensen (interessenter), J. J Marineservice I/S v/ John Holst Vengum og Jan Hummelgaard Christensen (interessenter) og Nordkystens Swimmingpool I/S (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Jan Hummelgaard Christensen registreret?

Jan Hummelgaard Christensen har adresse i Gilleleje i GRIBSKOV Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Jan Hummelgaard Christensen?

Enhedsnummeret er 4000395596. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst15. sep. 2026, 17:03
Sidst opdateret22. maj 2025, 06:23