Gå til indhold
Kai Jakob Larsen

PERSON · 4000367985

Kai Jakob Larsen

Stenløse

Kai Jakob Larsen er registreret i CVR med 3 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive roller. Aktiv bl.a. i Allerød Inv. 15 I/S, KJL-BYG v/Kai Larsen.

Aktive roller

2

Tidligere roller

1

Virksomheder

3

Første rolle

2000

Stamdata

NavnKai Jakob Larsen
TypePerson
Enhedsnummer4000367985
By3660 Stenløse
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2015
  2. 30. november 2015for 11 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Allerød Inv. 15 I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 13. oktober 2015for 11 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Allerød Invest 15 I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  4. 12. oktober 2015for 11 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Allerød Invest 15 I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  5. 2000
  6. 1. september 2000for 26 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    KJL-BYG v/Kai Larsen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

3

Allerød Inv. 15 I/S

Interessenter

10 år 9 mdr.

KJL-BYG v/Kai Larsen

Interessenter

26 år

Allerød Invest 15 I/S

Interessenter

2003200720112015201920232027

Virksomheder - aktuelle roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Allerød Inv. 15 I/S37160970InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
30. nov. 2015nu
10 år 9 mdr.
KJL-BYG v/Kai Larsen25575628EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. sep. 2000nu
26 år
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Allerød Invest 15 I/S37142735InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
12. okt. 201513. okt. 2015
1 dag

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Kai Jakob Larsen

Hvem er Kai Jakob Larsen?

Kai Jakob Larsen er registreret i CVR som person med 3 virksomhedsrelationer, heraf 2 aktive.

Hvilke virksomheder er Kai Jakob Larsen aktiv i?

Kai Jakob Larsen har i dag aktive roller i Allerød Inv. 15 I/S (interessenter) og KJL-BYG v/Kai Larsen (interessenter).

Ejer Kai Jakob Larsen nogen virksomheder?

Kai Jakob Larsen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Allerød Inv. 15 I/S og KJL-BYG v/Kai Larsen. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Kai Jakob Larsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. sep. 2000, altså for 26 år siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Kai Jakob Larsen haft tidligere?

Kai Jakob Larsen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet Allerød Invest 15 I/S (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Kai Jakob Larsen registreret?

Kai Jakob Larsen har adresse i Stenløse i EGEDAL Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Kai Jakob Larsen?

Enhedsnummeret er 4000367985. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst12. sep. 2026, 07:29
Sidst opdateret5. apr. 2024, 11:24