Gå til indhold
Erik Vejby Juulstrup

PERSON · 4000311339

Erik Vejby Juulstrup

Assurandør

Erik Vejby Juulstrup er registreret i CVR med 3 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

3

Virksomheder

3

Første rolle

1968

Stamdata

NavnErik Vejby Juulstrup
TypePerson
Enhedsnummer4000311339
StillingAssurandør
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

6
  1. 2009
  2. 28. april 2009for 17 år siden

    Fratrådte som formand

    GF-HORSENS, SILKEBORG OG SKANDERBORG FMBA·Forening med begrænset ansvar · Ledelse

  3. 25. april 2009for 17 år siden

    Fratrådte som bestyrelsesmedlem

    GF FORSIKRING A/S·Aktieselskab · Ledelse

  4. 2007
  5. 28. april 2007for 19 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    GF FORSIKRING A/S·Aktieselskab · Ledelse

  6. 2005
  7. 30. september 2005for 21 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    I/S Hus 31 Skagen Strand·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  8. 1998
  9. 1. april 1998for 28 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    I/S Hus 31 Skagen Strand·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  10. 1968
  11. 1. februar 1968for 59 år siden

    Tiltrådte som formand

    GF-HORSENS, SILKEBORG OG SKANDERBORG FMBA·Forening med begrænset ansvar · Ledelse

Roller over tid

3

GF FORSIKRING A/S

Bestyrelsesmedlem

I/S Hus 31 Skagen Strand

Interessenter

7 år 5 mdr.

GF-HORSENS, SILKEBORG OG SKANDERBORG FMBA

Formand

41 år 2 mdr.
1972197819841990199620022008
Tidligere roller3 roller

Virksomheder - tidligere roller

3
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
GF FORSIKRING A/S26231418AktieselskabBestyrelsesmedlemLedelse
28. apr. 200725. apr. 2009
1 år 11 mdr.
NORMAL
I/S Hus 31 Skagen Strand20816643InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. apr. 199830. sep. 2005
7 år 5 mdr.
GF-HORSENS, SILKEBORG OG SKANDERBORG FMBA87010112Forening med begrænset ansvarFormandLedelse
1. feb. 196828. apr. 2009
41 år 2 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Erik Vejby Juulstrup

Hvem er Erik Vejby Juulstrup?

Erik Vejby Juulstrup er registreret i CVR som person med 3 virksomhedsrelationer. Registreret stilling: Assurandør.

Hvor længe har Erik Vejby Juulstrup været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. feb. 1968, altså for 58 år 7 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Erik Vejby Juulstrup haft tidligere?

Erik Vejby Juulstrup har 3 afsluttede roller i registeret, blandt andet GF FORSIKRING A/S (bestyrelsesmedlem), I/S Hus 31 Skagen Strand (interessenter) og GF-HORSENS, SILKEBORG OG SKANDERBORG FMBA (formand). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Erik Vejby Juulstrup?

Enhedsnummeret er 4000311339. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst14. sep. 2026, 01:34
Sidst opdateret29. jan. 2019, 20:42