Gå til indhold
Mads Lendrup Werning

PERSON · 4000263007

Mads Lendrup Werning

Aalborg

Mads Lendrup Werning er registreret i CVR med 6 virksomhedsrelationer, heraf 5 aktive roller. Aktiv bl.a. i Werning Holding ApS, Werning Holding ApS, SELO-N A/S.

Aktive roller

5

Tidligere roller

1

Virksomheder

3

Første rolle

1992

Stamdata

NavnMads Lendrup Werning
TypePerson
Enhedsnummer4000263007
By9000 Aalborg
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

6
  1. 2020
  2. 19. oktober 2020for 5,9 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Werning Holding ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 19. oktober 2020for 5,9 år siden

    Stiftede virksomheden

    Werning Holding ApS·Anpartsselskab · Stifter

  4. 31. august 2020for 6,1 år siden

    Tiltrådte som bestyrelsesmedlem

    SELO-N A/S·Aktieselskab · Ledelse

  5. 31. august 2020for 6,1 år siden

    Tiltrådte som direktør

    SELO-N A/S·Aktieselskab · Ledelse

  6. 2000
  7. 1. september 2000for 26 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Salg af Tyverialarmer v/Mads Werning·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  8. 1992
  9. 1. august 1992for 34 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Salg af Tyverialarmer v/Mads Werning·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

5

Werning Holding ApS

Direktør

5 år 11 mdr.

Werning Holding ApS

Stiftere

5 år 11 mdr.

SELO-N A/S

Bestyrelsesmedlem

6 år

SELO-N A/S

Direktør

6 år

Salg af Tyverialarmer v/Mads Werning

Interessenter

8 år 1 mdr.
1996200120062011201620212026

Virksomheder - aktuelle roller

5
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Werning Holding ApS41777141AnpartsselskabDirektørLedelse
19. okt. 2020nu
5 år 11 mdr.
NORMAL
Werning Holding ApS41777141AnpartsselskabStiftereStifter
19. okt. 2020nu
5 år 11 mdr.
NORMAL
SELO-N A/S30586034AktieselskabBestyrelsesmedlemLedelse
31. aug. 2020nu
6 år
NORMAL
SELO-N A/S30586034AktieselskabDirektørLedelse
31. aug. 2020nu
6 år
NORMAL
Werning Holding ApS41777141Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Salg af Tyverialarmer v/Mads Werning16238473EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. aug. 19921. sep. 2000
8 år 1 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

9

Ofte stillede spørgsmål om Mads Lendrup Werning

Hvem er Mads Lendrup Werning?

Mads Lendrup Werning er registreret i CVR som person med 6 virksomhedsrelationer, heraf 5 aktive.

Hvilke virksomheder er Mads Lendrup Werning aktiv i?

Mads Lendrup Werning har i dag aktive roller i Werning Holding ApS (direktør), Werning Holding ApS (stiftere), SELO-N A/S (bestyrelsesmedlem), SELO-N A/S (direktør) og Werning Holding ApS (ejer).

Er Mads Lendrup Werning direktør i nogen virksomheder?

Ja. Mads Lendrup Werning er registreret i direktionen i Werning Holding ApS og SELO-N A/S.

Sidder Mads Lendrup Werning i nogen bestyrelser?

Mads Lendrup Werning har 1 aktiv bestyrelsespost: SELO-N A/S (bestyrelsesmedlem).

Ejer Mads Lendrup Werning nogen virksomheder?

Mads Lendrup Werning står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Werning Holding ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Mads Lendrup Werning været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. aug. 1992, altså for 34 år 1 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Mads Lendrup Werning haft tidligere?

Mads Lendrup Werning har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet Salg af Tyverialarmer v/Mads Werning (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Mads Lendrup Werning registreret?

Mads Lendrup Werning har adresse i Aalborg i AALBORG Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Mads Lendrup Werning?

Enhedsnummeret er 4000263007. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst15. sep. 2026, 14:31
Sidst opdateret4. aug. 2025, 14:40