Gå til indhold
Kasper Hollænder Høyrup

PERSON · 4000249602

Kasper Hollænder Høyrup

Thisted

Kasper Hollænder Høyrup er registreret i CVR med 3 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i Cold Hawaii Tattoo ApS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

2

Virksomheder

2

Første rolle

1996

Stamdata

NavnKasper Hollænder Høyrup
TypePerson
Enhedsnummer4000249602
By7700 Thisted
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

5
  1. 2020
  2. 30. november 2020for 5,8 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Cold Hawaii Tattoo ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 2015
  4. 13. juli 2015for 11 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    MALERMESTER KASPER HOLLÆNDER HØYDRUP·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  5. 2014
  6. 1. juni 2014for 12 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    MALERMESTER KASPER HOLLÆNDER HØYDRUP·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  7. 2010
  8. 30. september 2010for 16 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    MALERMESTER KASPER HOLLÆNDER HØYDRUP·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  9. 1996
  10. 16. marts 1996for 31 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    MALERMESTER KASPER HOLLÆNDER HØYDRUP·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

3

Cold Hawaii Tattoo ApS

Direktør

5 år 9 mdr.

MALERMESTER KASPER HOLLÆNDER HØYDRUP

Interessenter

MALERMESTER KASPER HOLLÆNDER HØYDRUP

Interessenter

14 år 6 mdr.
199920042009201420192024

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Cold Hawaii Tattoo ApS41481234AnpartsselskabDirektørLedelse
30. nov. 2020nu
5 år 9 mdr.
NORMAL
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
MALERMESTER KASPER HOLLÆNDER HØYDRUP19109038EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jun. 201413. jul. 2015
1 år 1 mdr.
MALERMESTER KASPER HOLLÆNDER HØYDRUP19109038EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
16. mar. 199630. sep. 2010
14 år 6 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Kasper Hollænder Høyrup

Hvem er Kasper Hollænder Høyrup?

Kasper Hollænder Høyrup er registreret i CVR som person med 3 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Kasper Hollænder Høyrup aktiv i?

Kasper Hollænder Høyrup har i dag aktive roller i Cold Hawaii Tattoo ApS (direktør).

Er Kasper Hollænder Høyrup direktør i nogen virksomheder?

Ja. Kasper Hollænder Høyrup er registreret i direktionen i Cold Hawaii Tattoo ApS.

Hvor længe har Kasper Hollænder Høyrup været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 16. mar. 1996, altså for 30 år 6 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Kasper Hollænder Høyrup haft tidligere?

Kasper Hollænder Høyrup har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet MALERMESTER KASPER HOLLÆNDER HØYDRUP (interessenter) og MALERMESTER KASPER HOLLÆNDER HØYDRUP (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Kasper Hollænder Høyrup registreret?

Kasper Hollænder Høyrup har adresse i Thisted i THISTED Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Kasper Hollænder Høyrup?

Enhedsnummeret er 4000249602. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst14. sep. 2026, 17:34
Sidst opdateret16. feb. 2023, 14:46