Gå til indhold
Honey Cristel Ryttare

PERSON · 4000231088

Honey Cristel Ryttare

Sekretær

Honey Cristel Ryttare er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

1989

Stamdata

NavnHoney Cristel Ryttare
TypePerson
Enhedsnummer4000231088
StillingSekretær
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2000
  2. 19. juni 2000for 26 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    WIKA-NOVA V/HONEY KRIZTELL LARSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1989
  4. 8. august 1989for 37 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    WIKA-NOVA V/HONEY KRIZTELL LARSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

WIKA-NOVA V/HONEY KRIZTELL LARSEN

Interessenter

10 år 10 mdr.
19911993199519971999
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
WIKA-NOVA V/HONEY KRIZTELL LARSEN13439443EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
8. aug. 198919. jun. 2000
10 år 10 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Honey Cristel Ryttare

Hvem er Honey Cristel Ryttare?

Honey Cristel Ryttare er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation. Registreret stilling: Sekretær.

Hvor længe har Honey Cristel Ryttare været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 8. aug. 1989, altså for 37 år 1 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Honey Cristel Ryttare haft tidligere?

Honey Cristel Ryttare har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet WIKA-NOVA V/HONEY KRIZTELL LARSEN (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Honey Cristel Ryttare?

Enhedsnummeret er 4000231088. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst22. sep. 2026, 06:59
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47