Gå til indhold
Jamil Matarieh

PERSON · 4000208722

Jamil Matarieh

Hillerød

Jamil Matarieh er registreret i CVR med 3 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i JM Auto v/Jamil Matarieh.

Aktive roller

1

Tidligere roller

2

Virksomheder

3

Første rolle

1997

Stamdata

NavnJamil Matarieh
TypePerson
Enhedsnummer4000208722
By3400 Hillerød
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

5
  1. 2008
  2. 31. oktober 2008for 18 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Adams Auto I/S v/Fouad Matarieh & Jamil Matarieh·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1. april 2008for 18 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Adams Auto I/S v/Fouad Matarieh & Jamil Matarieh·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  4. 2001
  5. 1. juli 2001for 25 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    JM Auto v/Jamil Matarieh·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  6. 30. juni 2001for 25 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    TARUP AUTO·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  7. 1997
  8. 1. oktober 1997for 29 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    TARUP AUTO·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

3

JM Auto v/Jamil Matarieh

Interessenter

25 år 2 mdr.

Adams Auto I/S v/Fouad Matarieh & Jamil Matarieh

Interessenter

TARUP AUTO

Interessenter

2000200420082012201620202024

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
JM Auto v/Jamil Matarieh26106575EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jul. 2001nu
25 år 2 mdr.
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Adams Auto I/S v/Fouad Matarieh & Jamil Matarieh31310202InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. apr. 200831. okt. 2008
6 mdr.
TARUP AUTO20318309InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. okt. 199730. jun. 2001
3 år 8 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Jamil Matarieh

Hvem er Jamil Matarieh?

Jamil Matarieh er registreret i CVR som person med 3 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Jamil Matarieh aktiv i?

Jamil Matarieh har i dag aktive roller i JM Auto v/Jamil Matarieh (interessenter).

Ejer Jamil Matarieh nogen virksomheder?

Jamil Matarieh står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i JM Auto v/Jamil Matarieh. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Jamil Matarieh været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. okt. 1997, altså for 28 år 11 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Jamil Matarieh haft tidligere?

Jamil Matarieh har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet Adams Auto I/S v/Fouad Matarieh & Jamil Matarieh (interessenter) og TARUP AUTO (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Jamil Matarieh registreret?

Jamil Matarieh har adresse i Hillerød i HILLERØD Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Jamil Matarieh?

Enhedsnummeret er 4000208722. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst12. sep. 2026, 01:20
Sidst opdateret14. feb. 2026, 00:22