Gå til indhold
Lars Østergaard Lauridsen

PERSON · 4000196159

Lars Østergaard Lauridsen

Vejle

Lars Østergaard Lauridsen er registreret i CVR med 13 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i App Partner IVS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

12

Virksomheder

6

Første rolle

1998

Stamdata

NavnLars Østergaard Lauridsen
TypePerson
Enhedsnummer4000196159
By7100 Vejle
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

24
  1. 2023
  2. 1. februar 2023for 3,6 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    DIGIPRO V/LARS LAURIDSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 2021
  4. 1. marts 2021for 5,6 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    DIGIPRO V/LARS LAURIDSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  5. 2019
  6. 3. oktober 2019for 7 år siden

    Fratrådte som stiftere

    App Partner IVS·Iværksætterselskab · Stifter

  7. 22. august 2019for 7,1 år siden

    Fratrådte som adm. dir.

    App Partner IVS·Iværksætterselskab · Ledelse

  8. 2017
  9. 18. september 2017for 9 år siden

    Tiltrådte som adm. dir.

    App Partner IVS·Iværksætterselskab · Ledelse

  10. 18. september 2017for 9 år siden

    Stiftede virksomheden

    App Partner IVS·Iværksætterselskab · Stifter

  11. 2016
  12. 18. februar 2016for 11 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    DIGIPRO V/LARS LAURIDSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  13. 2015
  14. 1. april 2015for 11 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    DIGIPRO V/LARS LAURIDSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  15. 2010
  16. 1. januar 2010for 17 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    DIGIPRO V/LARS LAURIDSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  17. 2009
  18. 12. november 2009for 17 år siden

    Fratrådte som adm. dir

    LLA HOLDING ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  19. 30. oktober 2009for 17 år siden

    Fratrådte som adm. dir

    ZINTRANET ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  20. 2008
  21. 23. januar 2008for 19 år siden

    Tiltrådte som adm. dir

    LLA HOLDING ApS·Anpartsselskab · Ledelse

Roller over tid

12

DIGIPRO V/LARS LAURIDSEN

Interessenter

App Partner IVS

Stiftere

App Partner IVS

Adm. dir.

DIGIPRO V/LARS LAURIDSEN

Interessenter

LLA HOLDING ApS

adm. dir

ZINTRANET ApS

adm. dir

ENYHEDSBREV.DK ApS

Direktion

LL INVEST ApS

Stiftere

4 år 7 mdr.

LL INVEST ApS

Direktion

ENYHEDSBREV.DK ApS

Stiftere

4 år 8 mdr.

ENYHEDSBREV.DK ApS

Bestyrelse

DIGIPRO V/LARS LAURIDSEN

Interessenter

11 år 3 mdr.
200120052009201320172021

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
App Partner IVS38945211Iværksætterselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller12 roller

Virksomheder - tidligere roller

12
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
DIGIPRO V/LARS LAURIDSEN21158194EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. mar. 20211. feb. 2023
1 år 11 mdr.
App Partner IVS38945211IværksætterselskabStiftereStifter
18. sep. 20173. okt. 2019
2 år
NORMAL
App Partner IVS38945211IværksætterselskabAdm. dir.Ledelse
18. sep. 201722. aug. 2019
1 år 11 mdr.
NORMAL
DIGIPRO V/LARS LAURIDSEN21158194EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. apr. 201518. feb. 2016
10 mdr.
LLA HOLDING ApS31186714Anpartsselskabadm. dirLedelse
23. jan. 200812. nov. 2009
1 år 9 mdr.
NORMAL
ZINTRANET ApS31186757Anpartsselskabadm. dirLedelse
23. jan. 200830. okt. 2009
1 år 9 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Lars Østergaard Lauridsen

Hvem er Lars Østergaard Lauridsen?

Lars Østergaard Lauridsen er registreret i CVR som person med 13 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Lars Østergaard Lauridsen aktiv i?

Lars Østergaard Lauridsen har i dag aktive roller i App Partner IVS (ejer).

Ejer Lars Østergaard Lauridsen nogen virksomheder?

Lars Østergaard Lauridsen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i App Partner IVS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Lars Østergaard Lauridsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. okt. 1998, altså for 27 år 11 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Lars Østergaard Lauridsen haft tidligere?

Lars Østergaard Lauridsen har 12 afsluttede roller i registeret, blandt andet DIGIPRO V/LARS LAURIDSEN (interessenter), App Partner IVS (stiftere), App Partner IVS (adm. dir.) og DIGIPRO V/LARS LAURIDSEN (interessenter) (samt 8 andre). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Lars Østergaard Lauridsen registreret?

Lars Østergaard Lauridsen har adresse i Vejle i VEJLE Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Lars Østergaard Lauridsen?

Enhedsnummeret er 4000196159. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst21. sep. 2026, 23:24
Sidst opdateret27. maj 2026, 00:30