Gå til indhold
Hans Bundgaard Villadsen

PERSON · 4000175906

Hans Bundgaard Villadsen

Hals

Hans Bundgaard Villadsen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i B&B økologisk hundeshampoo ApS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

1

Virksomheder

2

Første rolle

1997

Stamdata

NavnHans Bundgaard Villadsen
TypePerson
Enhedsnummer4000175906
By9370 Hals
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

3
  1. 2022
  2. 24. september 2022for 4 år siden

    Tiltrådte som formand

    B&B økologisk hundeshampoo ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 2000
  4. 30. juni 2000for 26 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Uniside v/Hans Villadsen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  5. 1997
  6. 15. december 1997for 29 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Uniside v/Hans Villadsen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

2

B&B økologisk hundeshampoo ApS

Formand

Uniside v/Hans Villadsen

Interessenter

2000200420082012201620202024

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
B&B økologisk hundeshampoo ApS43567217AnpartsselskabFormandLedelse
24. sep. 2022nu
3 år 11 mdr.
NORMAL
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Uniside v/Hans Villadsen20487305EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
15. dec. 199730. jun. 2000
2 år 6 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Hans Bundgaard Villadsen

Hvem er Hans Bundgaard Villadsen?

Hans Bundgaard Villadsen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Hans Bundgaard Villadsen aktiv i?

Hans Bundgaard Villadsen har i dag aktive roller i B&B økologisk hundeshampoo ApS (formand).

Hvor længe har Hans Bundgaard Villadsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 15. dec. 1997, altså for 28 år 9 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Hans Bundgaard Villadsen haft tidligere?

Hans Bundgaard Villadsen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet Uniside v/Hans Villadsen (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Hans Bundgaard Villadsen registreret?

Hans Bundgaard Villadsen har adresse i Hals i AALBORG Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Hans Bundgaard Villadsen?

Enhedsnummeret er 4000175906. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst3. sep. 2026, 15:16
Sidst opdateret14. maj 2025, 14:42