Gå til indhold
Carsten Meibom Andersen

PERSON · 4000147746

Carsten Meibom Andersen

Saltum

Carsten Meibom Andersen er registreret i CVR med 11 virksomhedsrelationer, heraf 3 aktive roller. Aktiv bl.a. i Gafri ApS, Gafri ApS, Gafri ApS.

Aktive roller

3

Tidligere roller

8

Virksomheder

7

Første rolle

1980

Stamdata

NavnCarsten Meibom Andersen
TypePerson
Enhedsnummer4000147746
By9493 Saltum
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

18
  1. 2017
  2. 17. marts 2017for 9,5 år siden

    Fratrådte som likvidator

    GAFRISCA ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  3. 2016
  4. 2. december 2016for 9,8 år siden

    Fratrådte som direktion

    GAFRISCA ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  5. 2. december 2016for 9,8 år siden

    Tiltrådte som likvidator

    GAFRISCA ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  6. 2000
  7. 30. juni 2000for 26 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    FRIMÆRKEHANDLER CARSTEN M ANDERSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  8. 22. juni 2000for 26 år siden

    Tiltrådte som direktør

    Gafri ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  9. 22. juni 2000for 26 år siden

    Stiftede virksomheden

    Gafri ApS·Anpartsselskab · Stifter

  10. 1997
  11. 23. oktober 1997for 29 år siden

    Fratrådte som bestyrelse

    ASX 9113 ApS·Aktieselskab · Ledelse

  12. 1993
  13. 6. april 1993for 33 år siden

    Fratrådte som bestyrelse

    PBH NR. 20.633 ApS·Anpartsselskab · Ledelse

  14. 1992
  15. 23. juli 1992for 34 år siden

    Fratrådte som bestyrelse

    CAMPINGGRUPPEN TOP CAMP. DANMARK A/S·Aktieselskab · Ledelse

  16. 16. juli 1992for 34 år siden

    Fratrådte som bestyrelse

    FONDEN FOR UDVIKLING AF TURISME I NORDJYLLAND: INFORMATION, MARKEDSFØRING, PRODUKTUDVIKLING·Erhvervsdrivende fond · Ledelse

  17. 1991
  18. 20. december 1991for 35 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    FRIMÆRKEHANDLER CARSTEN M ANDERSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  19. 4. marts 1991for 36 år siden

    Tiltrådte som bestyrelse

    FONDEN FOR UDVIKLING AF TURISME I NORDJYLLAND: INFORMATION, MARKEDSFØRING, PRODUKTUDVIKLING·Erhvervsdrivende fond · Ledelse

Roller over tid

10

Gafri ApS

Stiftere

26 år 2 mdr.

Gafri ApS

Direktør

26 år 2 mdr.

GAFRISCA ApS

Likvidator

FRIMÆRKEHANDLER CARSTEN M ANDERSEN

Interessenter

8 år 6 mdr.

FONDEN FOR UDVIKLING AF TURISME I NORDJYLLAND: INFORMATION, MARKEDSFØRING, PRODUKTUDVIKLING

Bestyrelse

CAMPINGGRUPPEN TOP CAMP. DANMARK A/S

Bestyrelse

PBH NR. 20.633 ApS

Bestyrelse

ASX 9113 ApS

Bestyrelse

11 år 6 mdr.

ASX 9113 ApS

Direktion

GAFRISCA ApS

Direktion

36 år 10 mdr.
1985199219992006201320202027

Virksomheder - aktuelle roller

3
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Gafri ApS10027861AnpartsselskabStiftereStifter
22. jun. 2000nu
26 år 2 mdr.
NORMAL
Gafri ApS10027861AnpartsselskabDirektørLedelse
22. jun. 2000nu
26 år 2 mdr.
NORMAL
Gafri ApS10027861Anpartsselskab-Ejer-NORMAL
Tidligere roller8 roller

Virksomheder - tidligere roller

8
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
GAFRISCA ApS89361613AnpartsselskabLikvidatorLedelse
2. dec. 201617. mar. 2017
3 mdr.
NORMAL
FRIMÆRKEHANDLER CARSTEN M ANDERSEN15755881EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
20. dec. 199130. jun. 2000
8 år 6 mdr.
FONDEN FOR UDVIKLING AF TURISME I NORDJYLLAND: INFORMATION, MARKEDSFØRING, PRODUKTUDVIKLING36516135Erhvervsdrivende fondBestyrelseLedelse
4. mar. 199116. jul. 1992
1 år 4 mdr.
NORMAL
CAMPINGGRUPPEN TOP CAMP. DANMARK A/S13977445AktieselskabBestyrelseLedelse
14. feb. 199023. jul. 1992
2 år 5 mdr.
NORMAL
PBH NR. 20.633 ApS13613141AnpartsselskabBestyrelseLedelse
1. nov. 19896. apr. 1993
3 år 5 mdr.
NORMAL
ASX 9113 ApS10182573AktieselskabBestyrelseLedelse
1. apr. 198623. okt. 1997
11 år 6 mdr.
NORMAL

Ofte stillede spørgsmål

8

Ofte stillede spørgsmål om Carsten Meibom Andersen

Hvem er Carsten Meibom Andersen?

Carsten Meibom Andersen er registreret i CVR som person med 11 virksomhedsrelationer, heraf 3 aktive.

Hvilke virksomheder er Carsten Meibom Andersen aktiv i?

Carsten Meibom Andersen har i dag aktive roller i Gafri ApS (stiftere), Gafri ApS (direktør) og Gafri ApS (ejer).

Er Carsten Meibom Andersen direktør i nogen virksomheder?

Ja. Carsten Meibom Andersen er registreret i direktionen i Gafri ApS.

Ejer Carsten Meibom Andersen nogen virksomheder?

Carsten Meibom Andersen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Gafri ApS. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Carsten Meibom Andersen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 16. jan. 1980, altså for 46 år 8 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Carsten Meibom Andersen haft tidligere?

Carsten Meibom Andersen har 8 afsluttede roller i registeret, blandt andet GAFRISCA ApS (likvidator), FRIMÆRKEHANDLER CARSTEN M ANDERSEN (interessenter), FONDEN FOR UDVIKLING AF TURISME I NORDJYLLAND: INFORMATION, MARKEDSFØRING, PRODUKTUDVIKLING (bestyrelse) og CAMPINGGRUPPEN TOP CAMP. DANMARK A/S (bestyrelse) (samt 4 andre). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Carsten Meibom Andersen registreret?

Carsten Meibom Andersen har adresse i Saltum i JAMMERBUGT Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Carsten Meibom Andersen?

Enhedsnummeret er 4000147746. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst20. sep. 2026, 13:26
Sidst opdateret18. nov. 2024, 06:06