Gå til indhold
Søren Forsom

PERSON · 4000131141

Søren Forsom

Søren Forsom er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer.

Aktive roller

0

Tidligere roller

2

Virksomheder

2

Første rolle

1985

Stamdata

NavnSøren Forsom
TypePerson
Enhedsnummer4000131141
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

4
  1. 2020
  2. 12. maj 2020for 6,4 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Stenderup-Krogager Vindmøllelaug I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 11. maj 2020for 6,4 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    SØREN FORSOM·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  4. 2002
  5. 15. august 2002for 24 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Stenderup-Krogager Vindmøllelaug I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  6. 1985
  7. 1. januar 1985for 42 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    SØREN FORSOM·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

2

Stenderup-Krogager Vindmøllelaug I/S

Interessenter

17 år 8 mdr.

SØREN FORSOM

Interessenter

35 år 4 mdr.
1988199319982003200820132018
Tidligere roller2 roller

Virksomheder - tidligere roller

2
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Stenderup-Krogager Vindmøllelaug I/S26756227InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
15. aug. 200212. maj 2020
17 år 8 mdr.
SØREN FORSOM11953182EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jan. 198511. maj 2020
35 år 4 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Søren Forsom

Hvem er Søren Forsom?

Søren Forsom er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer.

Hvor længe har Søren Forsom været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jan. 1985, altså for 41 år 8 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Søren Forsom haft tidligere?

Søren Forsom har 2 afsluttede roller i registeret, blandt andet Stenderup-Krogager Vindmøllelaug I/S (interessenter) og SØREN FORSOM (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Søren Forsom?

Enhedsnummeret er 4000131141. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst18. sep. 2026, 16:03
Sidst opdateret12. maj 2025, 13:10