Gå til indhold
Poul Laurits Jensen

PERSON · 4000102133

Poul Laurits Jensen

Otterup

Poul Laurits Jensen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i Gårdejer Poul Jensen.

Aktive roller

1

Tidligere roller

1

Virksomheder

2

Første rolle

1970

Stamdata

NavnPoul Laurits Jensen
TypePerson
Enhedsnummer4000102133
By5450 Otterup
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

3
  1. 2005
  2. 30. juni 2005for 21 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    OTTERUP VINDMØLLELAUG I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1989
  4. 9. november 1989for 37 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    OTTERUP VINDMØLLELAUG I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  5. 1970
  6. 1. juni 1970for 56 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Gårdejer Poul Jensen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

2

Gårdejer Poul Jensen

Interessenter

56 år 3 mdr.

OTTERUP VINDMØLLELAUG I/S

Interessenter

15 år 7 mdr.
1976198419922000200820162024

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Gårdejer Poul Jensen71601811EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jun. 1970nu
56 år 3 mdr.
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
OTTERUP VINDMØLLELAUG I/S14238050InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
9. nov. 198930. jun. 2005
15 år 7 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Poul Laurits Jensen

Hvem er Poul Laurits Jensen?

Poul Laurits Jensen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Poul Laurits Jensen aktiv i?

Poul Laurits Jensen har i dag aktive roller i Gårdejer Poul Jensen (interessenter).

Ejer Poul Laurits Jensen nogen virksomheder?

Poul Laurits Jensen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i Gårdejer Poul Jensen. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Poul Laurits Jensen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jun. 1970, altså for 56 år 3 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Poul Laurits Jensen haft tidligere?

Poul Laurits Jensen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet OTTERUP VINDMØLLELAUG I/S (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Poul Laurits Jensen registreret?

Poul Laurits Jensen har adresse i Otterup i NORDFYNS Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Poul Laurits Jensen?

Enhedsnummeret er 4000102133. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst8. sep. 2026, 01:33
Sidst opdateret7. jun. 2022, 18:46