Gå til indhold
Alf Ole Olesen

PERSON · 4000093484

Alf Ole Olesen

Herning

Alf Ole Olesen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i ALF OLE OLESEN.

Aktive roller

1

Tidligere roller

1

Virksomheder

2

Første rolle

1986

Stamdata

NavnAlf Ole Olesen
TypePerson
Enhedsnummer4000093484
By7400 Herning
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

3
  1. 2012
  2. 30. juni 2012for 14 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    KVINDVAD BAKKE VINDMØLLELAUG I/S V/NIELS ZINCK .·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1997
  4. 1. november 1997for 29 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    KVINDVAD BAKKE VINDMØLLELAUG I/S V/NIELS ZINCK .·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  5. 1986
  6. 1. juli 1986for 40 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    ALF OLE OLESEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

2

ALF OLE OLESEN

Interessenter

40 år 2 mdr.

KVINDVAD BAKKE VINDMØLLELAUG I/S V/NIELS ZINCK .

Interessenter

14 år 7 mdr.
1990199620022008201420202026

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
ALF OLE OLESEN13358303EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jul. 1986nu
40 år 2 mdr.
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
KVINDVAD BAKKE VINDMØLLELAUG I/S V/NIELS ZINCK .20531940InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. nov. 199730. jun. 2012
14 år 7 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

7

Ofte stillede spørgsmål om Alf Ole Olesen

Hvem er Alf Ole Olesen?

Alf Ole Olesen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Alf Ole Olesen aktiv i?

Alf Ole Olesen har i dag aktive roller i ALF OLE OLESEN (interessenter).

Ejer Alf Ole Olesen nogen virksomheder?

Alf Ole Olesen står som legal ejer eller fuldt ansvarlig deltager i ALF OLE OLESEN. CVR viser kun ejere med mindst 5 % af kapital eller stemmer.

Hvor længe har Alf Ole Olesen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jul. 1986, altså for 40 år 2 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Alf Ole Olesen haft tidligere?

Alf Ole Olesen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet KVINDVAD BAKKE VINDMØLLELAUG I/S V/NIELS ZINCK . (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Alf Ole Olesen registreret?

Alf Ole Olesen har adresse i Herning i HERNING Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Alf Ole Olesen?

Enhedsnummeret er 4000093484. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst8. sep. 2026, 07:08
Sidst opdateret11. mar. 2025, 20:34