Gå til indhold
Jan Lauridsen

PERSON · 4000082840

Jan Lauridsen

Jan Lauridsen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

1987

Stamdata

NavnJan Lauridsen
TypePerson
Enhedsnummer4000082840
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2001
  2. 31. december 2001for 25 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    FINDERUP MØLLELAUG I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1987
  4. 14. maj 1987for 39 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    FINDERUP MØLLELAUG I/S·Interessentskab · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

FINDERUP MØLLELAUG I/S

Interessenter

14 år 7 mdr.
19881990199219941996199820002002
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
FINDERUP MØLLELAUG I/S66515753InteressentskabInteressenterFuldt ansvarlig deltager
14. maj 198731. dec. 2001
14 år 7 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Jan Lauridsen

Hvem er Jan Lauridsen?

Jan Lauridsen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation.

Hvor længe har Jan Lauridsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 14. maj 1987, altså for 39 år 4 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Jan Lauridsen haft tidligere?

Jan Lauridsen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet FINDERUP MØLLELAUG I/S (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Jan Lauridsen?

Enhedsnummeret er 4000082840. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst4. sep. 2026, 10:02
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47