Gå til indhold
Poul Martin Pedersen

PERSON · 4000082781

Poul Martin Pedersen

Hvide Sande

Poul Martin Pedersen er registreret i CVR med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv rolle. Aktiv bl.a. i Hvide Sande Fiskernes Kvoteselskab ApS.

Aktive roller

1

Tidligere roller

1

Virksomheder

2

Første rolle

1996

Stamdata

NavnPoul Martin Pedersen
TypePerson
Enhedsnummer4000082781
By6960 Hvide Sande
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

3
  1. 2018
  2. 31. december 2018for 7,7 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Kt Ri 550 Orca Poul Martin Pedersen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 2006
  4. 3. februar 2006for 21 år siden

    Stiftede virksomheden

    Hvide Sande Fiskernes Kvoteselskab ApS·Anpartsselskab · Stifter

  5. 1996
  6. 23. februar 1996for 31 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Kt Ri 550 Orca Poul Martin Pedersen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

2

Hvide Sande Fiskernes Kvoteselskab ApS

Stiftere

20 år 7 mdr.

Kt Ri 550 Orca Poul Martin Pedersen

Interessenter

22 år 10 mdr.
199920042009201420192024

Virksomheder - aktuelle roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Hvide Sande Fiskernes Kvoteselskab ApS29402574AnpartsselskabStiftereStifter
3. feb. 2006nu
20 år 7 mdr.
NORMAL
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Kt Ri 550 Orca Poul Martin Pedersen19115143EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
23. feb. 199631. dec. 2018
22 år 10 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

6

Ofte stillede spørgsmål om Poul Martin Pedersen

Hvem er Poul Martin Pedersen?

Poul Martin Pedersen er registreret i CVR som person med 2 virksomhedsrelationer, heraf 1 aktiv.

Hvilke virksomheder er Poul Martin Pedersen aktiv i?

Poul Martin Pedersen har i dag aktive roller i Hvide Sande Fiskernes Kvoteselskab ApS (stiftere).

Hvor længe har Poul Martin Pedersen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 23. feb. 1996, altså for 30 år 6 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Poul Martin Pedersen haft tidligere?

Poul Martin Pedersen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet Kt Ri 550 Orca Poul Martin Pedersen (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvor er Poul Martin Pedersen registreret?

Poul Martin Pedersen har adresse i Hvide Sande i RINGKØBING-SKJERN Kommune ifølge CVR. Adressen stammer fra det offentlige register og kan være en c/o- eller virksomhedsadresse.

Hvad er enhedsnummeret på Poul Martin Pedersen?

Enhedsnummeret er 4000082781. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst13. sep. 2026, 20:21
Sidst opdateret1. okt. 2024, 14:19