Gå til indhold
Preben Jørgensen

PERSON · 4000059720

Preben Jørgensen

Preben Jørgensen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

1997

Stamdata

NavnPreben Jørgensen
TypePerson
Enhedsnummer4000059720
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2001
  2. 14. august 2001for 25 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    LEMVIGEGNENS UNDERVOGNSSERVICE PREBEN JØRGENSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1997
  4. 1. april 1997for 29 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    LEMVIGEGNENS UNDERVOGNSSERVICE PREBEN JØRGENSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

LEMVIGEGNENS UNDERVOGNSSERVICE PREBEN JØRGENSEN

Interessenter

4 år 4 mdr.
1998199920002001
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
LEMVIGEGNENS UNDERVOGNSSERVICE PREBEN JØRGENSEN19900738EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. apr. 199714. aug. 2001
4 år 4 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Preben Jørgensen

Hvem er Preben Jørgensen?

Preben Jørgensen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation.

Hvor længe har Preben Jørgensen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. apr. 1997, altså for 29 år 5 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Preben Jørgensen haft tidligere?

Preben Jørgensen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet LEMVIGEGNENS UNDERVOGNSSERVICE PREBEN JØRGENSEN (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Preben Jørgensen?

Enhedsnummeret er 4000059720. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst4. sep. 2026, 22:10
Sidst opdateret22. mar. 2021, 20:32