Gå til indhold
Catrienus Kuipers

PERSON · 4000058326

Catrienus Kuipers

Kaptajn

Catrienus Kuipers er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

1993

Stamdata

NavnCatrienus Kuipers
TypePerson
Enhedsnummer4000058326
StillingKaptajn
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2008
  2. 10. august 2008for 18 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    RUNDFART FRIHEDEN NÆSTVD CATRIENUS KUIPERS·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1993
  4. 1. april 1993for 33 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    RUNDFART FRIHEDEN NÆSTVD CATRIENUS KUIPERS·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

RUNDFART FRIHEDEN NÆSTVD CATRIENUS KUIPERS

Interessenter

15 år 4 mdr.
19951998200120042007
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
RUNDFART FRIHEDEN NÆSTVD CATRIENUS KUIPERS16754846EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. apr. 199310. aug. 2008
15 år 4 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Catrienus Kuipers

Hvem er Catrienus Kuipers?

Catrienus Kuipers er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation. Registreret stilling: Kaptajn.

Hvor længe har Catrienus Kuipers været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. apr. 1993, altså for 33 år 5 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Catrienus Kuipers haft tidligere?

Catrienus Kuipers har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet RUNDFART FRIHEDEN NÆSTVD CATRIENUS KUIPERS (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Catrienus Kuipers?

Enhedsnummeret er 4000058326. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst15. sep. 2026, 04:22
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47