Gå til indhold
Frank Skovgaard

PERSON · 4000047361

Frank Skovgaard

Kommunalarb

Frank Skovgaard er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

1997

Stamdata

NavnFrank Skovgaard
TypePerson
Enhedsnummer4000047361
StillingKommunalarb
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2007
  2. 31. december 2007for 19 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    SKOVGAARD'S SMYKKER/ FRANK SKOVGAARD·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1997
  4. 6. juni 1997for 29 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    SKOVGAARD'S SMYKKER/ FRANK SKOVGAARD·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

SKOVGAARD'S SMYKKER/ FRANK SKOVGAARD

Interessenter

10 år 6 mdr.
19992001200320052007
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
SKOVGAARD'S SMYKKER/ FRANK SKOVGAARD20082046EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
6. jun. 199731. dec. 2007
10 år 6 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Frank Skovgaard

Hvem er Frank Skovgaard?

Frank Skovgaard er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation. Registreret stilling: Kommunalarb.

Hvor længe har Frank Skovgaard været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 6. jun. 1997, altså for 29 år 3 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Frank Skovgaard haft tidligere?

Frank Skovgaard har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet SKOVGAARD'S SMYKKER/ FRANK SKOVGAARD (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Frank Skovgaard?

Enhedsnummeret er 4000047361. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst8. sep. 2026, 07:00
Sidst opdateret27. jun. 2023, 20:33