Gå til indhold
Thorkild Thomasen

PERSON · 4000033510

Thorkild Thomasen

Bådebygger

Thorkild Thomasen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

1985

Stamdata

NavnThorkild Thomasen
TypePerson
Enhedsnummer4000033510
StillingBådebygger
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2014
  2. 21. april 2014for 12 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    KUNSTHÅNDVÆRKER THORKILD THOMASEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1985
  4. 1. januar 1985for 42 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    KUNSTHÅNDVÆRKER THORKILD THOMASEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

KUNSTHÅNDVÆRKER THORKILD THOMASEN

Interessenter

29 år 3 mdr.
19871991199519992003200720112015
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
KUNSTHÅNDVÆRKER THORKILD THOMASEN86170868EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. jan. 198521. apr. 2014
29 år 3 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Thorkild Thomasen

Hvem er Thorkild Thomasen?

Thorkild Thomasen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation. Registreret stilling: Bådebygger.

Hvor længe har Thorkild Thomasen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. jan. 1985, altså for 41 år 8 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Thorkild Thomasen haft tidligere?

Thorkild Thomasen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet KUNSTHÅNDVÆRKER THORKILD THOMASEN (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Thorkild Thomasen?

Enhedsnummeret er 4000033510. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst14. sep. 2026, 01:54
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47