Gå til indhold
Jørgen Yvan

PERSON · 4000033199

Jørgen Yvan

Instrm mager

Jørgen Yvan er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

1967

Stamdata

NavnJørgen Yvan
TypePerson
Enhedsnummer4000033199
StillingInstrm mager
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2008
  2. 30. juni 2008for 18 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    YVANS ELEKTRONISKE VÆRKSTED/ JØRGEN YVAN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1967
  4. 3. juli 1967for 59 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    YVANS ELEKTRONISKE VÆRKSTED/ JØRGEN YVAN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

YVANS ELEKTRONISKE VÆRKSTED/ JØRGEN YVAN

Interessenter

40 år 11 mdr.
1971197719831989199520012007
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
YVANS ELEKTRONISKE VÆRKSTED/ JØRGEN YVAN25157753EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
3. jul. 196730. jun. 2008
40 år 11 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Jørgen Yvan

Hvem er Jørgen Yvan?

Jørgen Yvan er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation. Registreret stilling: Instrm mager.

Hvor længe har Jørgen Yvan været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 3. jul. 1967, altså for 59 år 2 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Jørgen Yvan haft tidligere?

Jørgen Yvan har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet YVANS ELEKTRONISKE VÆRKSTED/ JØRGEN YVAN (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Jørgen Yvan?

Enhedsnummeret er 4000033199. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst5. sep. 2026, 14:31
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47