Gå til indhold
Max Gorm Olsen

PERSON · 4000022797

Max Gorm Olsen

Max Gorm Olsen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

1997

Stamdata

NavnMax Gorm Olsen
TypePerson
Enhedsnummer4000022797
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2007
  2. 31. december 2007for 19 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Brund Mini-Trans v/Max Gorm Rasmussen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1997
  4. 1. august 1997for 29 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    Brund Mini-Trans v/Max Gorm Rasmussen·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

Brund Mini-Trans v/Max Gorm Rasmussen

Interessenter

10 år 4 mdr.
19992001200320052007
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
Brund Mini-Trans v/Max Gorm Rasmussen20176075EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
1. aug. 199731. dec. 2007
10 år 4 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om Max Gorm Olsen

Hvem er Max Gorm Olsen?

Max Gorm Olsen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation.

Hvor længe har Max Gorm Olsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 1. aug. 1997, altså for 29 år 1 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har Max Gorm Olsen haft tidligere?

Max Gorm Olsen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet Brund Mini-Trans v/Max Gorm Rasmussen (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på Max Gorm Olsen?

Enhedsnummeret er 4000022797. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst12. sep. 2026, 13:04
Sidst opdateret15. jan. 2019, 19:47