Gå til indhold
John Frederik Roland Jepsen

PERSON · 4000021781

John Frederik Roland Jepsen

Tømrersvend

John Frederik Roland Jepsen er registreret i CVR med 1 virksomhedsrelation.

Aktive roller

0

Tidligere roller

1

Virksomheder

1

Første rolle

1978

Stamdata

NavnJohn Frederik Roland Jepsen
TypePerson
Enhedsnummer4000021781
StillingTømrersvend
By-
Telefon-
E-mail-

Tidslinje

2
  1. 2004
  2. 31. oktober 2004for 22 år siden

    Udtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    SJØRRING TRÆDREJERI V/JOHN JEPSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

  3. 1978
  4. 6. marts 1978for 49 år siden

    Indtrådte som fuldt ansvarlig deltager

    SJØRRING TRÆDREJERI V/JOHN JEPSEN·Enkeltmandsvirksomhed · Fuldt ansvarlig deltager

Roller over tid

1

SJØRRING TRÆDREJERI V/JOHN JEPSEN

Interessenter

26 år 7 mdr.
1981198519891993199720012005
Tidligere roller1 rolle

Virksomheder - tidligere roller

1
VirksomhedFormRollePeriodeStatus
SJØRRING TRÆDREJERI V/JOHN JEPSEN69672019EnkeltmandsvirksomhedInteressenterFuldt ansvarlig deltager
6. mar. 197831. okt. 2004
26 år 7 mdr.

Ofte stillede spørgsmål

4

Ofte stillede spørgsmål om John Frederik Roland Jepsen

Hvem er John Frederik Roland Jepsen?

John Frederik Roland Jepsen er registreret i CVR som person med 1 virksomhedsrelation. Registreret stilling: Tømrersvend.

Hvor længe har John Frederik Roland Jepsen været registreret i CVR?

Den første registrerede rolle begyndte 6. mar. 1978, altså for 48 år 6 mdr siden. CVR indeholder ikke nødvendigvis roller fra før digitaliseringen af registeret.

Hvilke roller har John Frederik Roland Jepsen haft tidligere?

John Frederik Roland Jepsen har 1 afsluttet rolle i registeret, blandt andet SJØRRING TRÆDREJERI V/JOHN JEPSEN (interessenter). Alle afsluttede roller står med start- og slutdato i tidslinjen på denne side.

Hvad er enhedsnummeret på John Frederik Roland Jepsen?

Enhedsnummeret er 4000021781. Personer har ikke et CVR-nummer, så enhedsnummeret er den identifikator, CVR bruger til at holde styr på en deltager på tværs af virksomheder.

Systemmetadata

Systemmetadata

Sidst indlæst12. sep. 2026, 12:02
Sidst opdateret17. apr. 2023, 20:40